США вводять із 8 жовтня в обіг нову 100-доларову купюру

17:50 27 вересня 2013 р.

Вона втратила колишній традиційний зелений колір і має нові форми захисту від підробок.

Оскільки американський долар є найпоширенішою валютою в світі, а найбільш популярна асигнація – 100-доларова, «Газета по-українськи» повідомляє, посилаючись на «Bigpicture», що на новій купюрі переважатимуть синій, сірий і помаранчевий кольори. Окрім того, відтепер у банкноти є додаткові елементи, які підвищують її захист від фальшивомонетників.

Два нові засоби захисту банкноти вартістю 100 доларів – це тривимірна захисна стрічка та «дзвоник у чорнильниці». Втім, збережені й попередні способи захисту – водяний знак у вигляді портрета, захисна нитка та цифра 100, яка змінює колір.

На 100-доларовій банкноті нового зразка, надрукованій у Форт-Верті, буде ще й скорочення FW маленького розміру в лівому верхньому куті на лицьовому боці банкноти праворуч від цифри 100. Якщо ж банкнота не має позначки FW, то вона була надрукована у Вашингтоні (округ Колумбія).

Але власникам банкнот старого зразка можна не турбуватися – вони залишаться в обігу. Тож їх не треба буде обмінювати на нові. Відкликати їх теж ніхто не збирається.

dailylviv.com


Відео:

До теми

23:03 17 січня 2021 р.

П'ять способів перешкодити споживачам газу перейти до нового постачальника

Зв’язка "облгаз – облгаз-збут" заважає споживачам переходити на нових постачальників. Поширені схеми тиску на клієнтів: виявлення невідповідності нормам газового обладнання, нарахування сумнівних боргів або залякування відключенням газу.

Рубрика: Економіка

15:00 17 січня 2021 р.

Верховна Рада має обмежити тариф на транспортування газу не більше 1,79 грн за кубометр, - прем'єр-міністр

В Україні хочуть обмежити тариф на розподіл газу до рівня не вище 1,79 гривні за кубічний метр. Відповідну ініціативу має схвалити Верховна рада.

Рубрика: Економіка

14:49 17 січня 2021 р.

Кабмін завтра обмежить ціну на газ для населення до 6,99 грн за кубометр. До кінця карантину або 31 березня

Кабінет міністрів на засіданні в понеділок, 18 січня, планує обмежити ціну на газ для населення до 6,99 гривні за кубометр. Це рішення буде діяти до кінця карантину або до 31 березня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу