Спецкомісія перевірить школу в Брюховичах

13:16 2 квітня 2021 р.

Фото до новини

У мерії утворили спеціальну комісію для перевірки відповідності та достовірності фактично виконаних будівельних робіт на об'єкті незавершеного будівництва добудови існуючої школи № 41 на вул. Макаренка, 19 в смт Брюховичі.

Про це інформує пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Велике прохання, щоб ця комісія працювала максимально оперативно. Ми розглядали це питання на сесії, туди був виїзд колег-депутатів із зступником з містобудування Любомиром Зубачем. Всі дійшли до згоди, що в цьому році треба завершити будівництво цієї школи, щоб ще цього року діти пішли в нову школу», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Нагадаємо, на минулій сесії Львівської міської ради прийняли рішення про те, аби замовником робіт з будівництва школи № 41 в смт Брюховичі визначили управління освіти ЛМР.

Площа реконструкції з розширення цієї школи буде понад 9 тис. м. кв, і вона буде розрахована на 620 учнів. Згідно з проектом передбачено велику актову залу, 2 спортивних зали, щоб забезпечити належні умови для навчання дітей. Новобудова складатиметься із 3-ох корпусів, які будуть поєднані між собою, щоб дітям було зручно користуватися навчальним закладом.

Недобудовану школу в Брюховичах утилізовують під багатоповерхівки Greenwood (відео)

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів