Сьогодні з 19:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим - Укренерго

10:49 24 червня 2024 р.

Фото до новини

24 червня графіки погодинних вимкнень діють всю добу.

Про це інформує Укренерго, пише DailyLviv.com.

Сьогодні графіки погодинних вимкнень діють всю добу.

З 19:00 до 23:00 обсяг обмежень буде більшим.

Сьогодні, 24 червня, заходи обмеження споживання діють протягом всієї доби. З 19:00 обсяг обмежень буде більшим. Причина – складна ситуація в енергосистемі після масованих атак росіян на енергооб’єкти. Інформацію про те, як саме це впливає на графіки погодинних відключень в кожній області, дивіться на офіційних сайтах обленерго та на їхніх майданчиках у соцмережах.

Учора, 23 червня, обсяг обмежень було збільшено – замість 19:00 графіки погодинних вимкнень почали діяти з 11:00. Причина – обмежена можливість використання гідроресурсів для виробництва електроенергії. 

Читайте також: Ракети РФ пошкодили об'єкти Укренерго у Львівській і Запорізькій областях

Укренерго нагадує, що головна причина застосування заходів обмеження – наслідки вже восьми з початку цього року ракетних ударів ворога по українських електростанціях. Через значні пошкодження вони не можуть виробляти стільки ж електроенергії, як до початку цих атак. Для подолання дефіциту в енергосистемі залучають імпорт та аварійна допомога з країн Європи. Але через масштабність пошкоджень цих заходів не вистачає для підтримки балансу в енергосистемі, тому Диспетчерський центр «Укренерго» вимушений застосовувати заходи обмеження споживання і для промислових, і для побутових споживачів.

"Упродовж доби з Румунії, Словаччини, Польщі, Угорщини, Молдови. Загальним обсягом 26 710 МВт*год, з максимальною потужністю в окремі години до 1 561 МВт.

Експорт електроенергії не відбувається і не передбачається",- заявили в Укренерго.

Нагадаємо, вчора пізно ввечері Львівобленерго повідомляло, що електроенергію на Львівщині 24 червня вимикатимуть навіть на зелених клітинках графіку.

Читайте також: Світло вимикатимуть менше. Знайшли рішення

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів