Світло вимикатимуть менше. Знайшли рішення

16:47 7 червня 2024 р.

Фото до новини

Нафтогаз готовий забезпечити країну потрібним ресурсом палива.

Про це повідомив очільник Групи "Нафтогаз" Олексій Чернишов в межах візиту на один з обʼєктів Центренерго 6 червня 2024 року, пише DailyLviv.com.

На тлі постійних російських атак на об’єкти тепло- та електрогенерації роль газу у стабільності енергетичної системи зросте – Нафтогаз готовий забезпечити країну потрібним ресурсом палива.

На цьому наголосив очільник Групи "Нафтогаз" Олексій Чернишов.

"Зараз енергетична система країни перебуває у вкрай складному стані. Ми розуміємо, що маємо підтримати стабільність у країні та готові забезпечити своїм ресурсом виробництво електроенергії там, де це наразі можливо.

"Група Нафтогаз постачатиме газ для тепло- та електрогенерації, щоб допомогти містам та селам бути зі світлом та теплом.

Домовились про це з Андрієм Чуркіним, керівником ПАТ "Центренерго".

Вже зараз готуємось до наступного опалювального сезону, визначаємо додаткові потреби у паливі та синхронізуємо наші кроки з колегами-енергетиками", – зазначив Олексій Чернишов.

Він підкреслив, що Нафтогаз має для цього ресурс, а також додав, що при цьому суттєвою проблемою залишається заборгованість великих виробників тепла та електроенергії за газ.

"Потрібно розуміти, що ми вже зараз постачаємо ресурс цим підприємствам за ціною, встановленою державою. Ці кошти необхідні для стабільності газопостачання, тому розв'язання боргової проблеми також є нагальним для стабільності системи", – додав очільник Нафтогазу.

Сьогодні у «Львівобленерго» розповіли, кому надсилатимуть листи про вимкнення світла.

Нагадаємо, вчора на Львівщині та ще в 11 областях були запроваджені аварійні вимкнення електропостачання.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів