Сьогодні у Львові виступить директор ІТ-компанії «ELEKS»

10:45 18 березня 2014 р.


Фото: прес-служба Львівської міської ради

Зустріч з Олексієм Скрипником розпочнеться в бізнес-інкубаторі «StartupDepot» на вулиці Весняній, 4 – о 19:00.

Тема виступу співзасновника й директора однієї з найбільших ІТ-компаній Львова «ELEKS» перед аудиторією – «Що потрібно, щоб стати успішним?». Повідомляючи про це сьогодні, 18 березня, прес-служба Львівської міської ради також інформує, що Олексій Скрипник ще й викладає у Києво-Могилянській бізнес-школі та має 14-річний досвід роботи в енергетиці, а більше 15 років займається програмуванням та управлінням ІТ-компанією.

На зустрічі він ознайомить присутніх з інструментами, які допоможуть стати більш продуктивними та ефективними у технологічному підприємництві. Учасники також дізнаються, що потрібно змінити у своєму житті, щоб удосконалити  лідерські навички і підвищити шанси стати успішним.

Бізнес-інкубатор «StartupDepot» був створений в рамках спільного українсько-канадського проекту «Місцевий економічний розвиток України» (МЕРМ), спільно з Інститутом міста, ІТ-компанією ELEKS та Львівською міською радою. 

Умови участі та реєстраційна форма – за посиланням: http://innovateinlviv.com/events/what-you-need-to-do-in-order-to-bec/

dailylviv.com

До теми

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

15:19 23 жовтня 2021 р.

Шкільні автобуси і меблі, Перший Західний, пасовища: куди ще пішли 206 млн грн бюджетних грошей

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 206 млн грн, з яких 58,2 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу