Сьогодні о 17.00 у Личаківській РДА Львова – громадські слухання щодо транспортних перевезень

09:40 3 березня 2015 р.


Фото: portal.lviv.ua

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні, 3 березня, в актовому залі Личаківської районної адміністрації на вулиці Костя Левицького, 67 почнуться громадські слухання щодо кризової ситуації на ринку транспортних перевезень у зв’язку із різким підвищенням цін на пальне.

У прес-службі міської ради повідомили у вівторок «Щоденному Львову», що сьогодні, 3 березня, в актовому залі Личаківської районної адміністрації на вулиці Костя Левицького, 67 почнуться громадські слухання щодо кризової ситуації на ринку транспортних перевезень у зв’язку із різким підвищенням цін на пальне. Ініціатором заходу є Львівське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація автомобільних перевізників». За детальнішою інформацією слід звертатись у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради за адресою: пл. Ринок, 1, каб. 539, тел. 032 297 57 6З.

dailylviv.com

До теми

14:56 26 травня 2022 р.

Модульне містечко для переселенців, яке закінчують будувати, буде поліпшеного комфорту, - Козицький

У Яворівському районі закінчують будівництво модульного містечка для вимушених переселенців. Тут зможуть жити жінки з дітьми, які змушені були покинути домівки через напад росії.

Рубрика: Економіка

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу