Сміттєвої програми на Львівщині немає, інші виконані на 50%, – депутат

14:23 18 вересня 2017 р.

На вересень 2017 року виконано лише 50 відсотків обласних програм, на які надала кошти Львівська обласна рада.

Про це сьогодні, 18 вересня, під час прес-конференції на тему:

«Невиконання обласних програм, регламент диктатури, земельні амбіції управління комунального майна і тіньові аукціони – Львівська облрада розпочинає новий сезон», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив заступник голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді Роман Кізима.

- Зокрема, програма охорони культурної спадщини виконана на 25 відсотків. Програма «спортивний майданчик» - на 9 відсотків, «безпека дорожнього руху», яка стосується освітлення дорожних переходів – менше, ніж на 5 відсотків. Зовнішнє освітлення населених пунктів – на 14 відсотків. Розвиток освіти – близько 20 відсотків, - перелічує він.

Також програма енергозбереження напередодні опалювального сезону виконана лише на 50 відсотків.

- Ми не можемо казати, що в цьому є вина обласної адміністрації. Адже депутатські комісії дуже погано працюють, погано розподіляють кошти. Тож і департаменти не мають змоги їх освоїти, - заступник голови фракції «Самопоміч» у Львівській обласній раді не знімає вини з себе та своїх колег.

Роман Кізима також нагадав, що дотепер Львівська обласна рада не затвердила програму з поводженням з твердими побутовими відходами.

- У Львівській області розташовано близько 300 нелегальних майданчиків для збереження сміття. Програми немає, розмови про якийсь завод є бутафорними і нічого за собою не мають. І ми все ще очікуємо, коли обласна адміністрація подасть нам програму, нагадує він.


Відео: Львівський прес-клуб

До теми

16:14 25 січня 2022 р.

Новий перевал збудують між Львівською і Закарпатською областями (відео)

На Закарпатті збудують нову дорогу, яка з'єднає Закарпатську і Львівську області. Йдеться про дорогу Верхній Студений - межу Закарпатської та Львівської областей, яка після закінчення робіт стане для Закарпаття п’ятим перевалом.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу