«Сланцеву» угоду закликали не погоджувати ще дві сільради на Львівщині | Новини Львова

«Сланцеву» угоду закликали не погоджувати ще дві сільради на Львівщині

14:12 2 жовтня 2013 р.

  • 0

Бо вважають, що суперечить їхнім інтересам та загрожує довкіллю.

Як повідомляє прес-служба обласного осередку ВО «Свобода», депутати селища міського типу Олесько й села Купче в Буського районі Львівщини одноголосно ухвалили вчора, 1 жовтня, на своїх сесіях рішення закликати депутатів облради не узгоджувати угоду про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться на так званій Олеській площі. Бо громади сіл, територією яких вона пролягає, вважають, що ця угода суперечить їхнім інтересам та загрожує довкіллю.

Сільські ради аргументують свою позицію тим, що угода не пройшла комплексної державної експертизи згідно з частиною 2 статті 11 Закону України «Про угоди про розподіл продукції». І що в цій угоді не передбачено гарантій для територіальних громад на отримання не менш як 10% вартості прибуткових вуглеводнів та страхового покриття потенційних ризиків, пов’язаних з реалізацією цієї угоди.

Нагадаємо відтак, що вчора, 1 жовтня, «Щоденний Львів» повідомляв про заклик сільрад Гумниськ та Новосілок Буського району Львівщини не голосувати за узгодження «сланцевої» угоди доти, поки не буде дотримано їхніх вимог. А 11 вересня «Щоденний Львів» навів висновок експерта Національного екологічного центру України Олена Міскун – «розробка сланцевого газу означатиме забруднення нових територій».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

14:07 13 липня 2020 р.

Будинок генерала-ректора Ткачука зі Львова продають за 1,95 млн доларів

Офіційно будинок належить племінниці Петра Ткачука Анні Сенаторовій та її чоловіку Денису Сенаторову. На них також зареєстровано і земельні ділянки, на яких розташований будинок.

Рубрика: Економіка

11:02 13 липня 2020 р.

Податкова Львівщини рідше перевіряє і більше донараховує

Перевірки на Львівщині щодо сплати податків з доходів фізичних осіб: з початку року до бюджету додатково надійшло близько 1,9 мільйона гривень, їх кількість зменшилася майже на 19 відсотків

Рубрика: Економіка

Останні новини

На автодорозі Львів-Краківець уночі згоріли чотири автомобілі

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу