«Сланцеву» угоду закликали не погоджувати ще дві сільради на Львівщині

14:12 2 жовтня 2013 р.

Бо вважають, що суперечить їхнім інтересам та загрожує довкіллю.

Як повідомляє прес-служба обласного осередку ВО «Свобода», депутати селища міського типу Олесько й села Купче в Буського районі Львівщини одноголосно ухвалили вчора, 1 жовтня, на своїх сесіях рішення закликати депутатів облради не узгоджувати угоду про розподіл вуглеводнів, які видобуватимуться на так званій Олеській площі. Бо громади сіл, територією яких вона пролягає, вважають, що ця угода суперечить їхнім інтересам та загрожує довкіллю.

Сільські ради аргументують свою позицію тим, що угода не пройшла комплексної державної експертизи згідно з частиною 2 статті 11 Закону України «Про угоди про розподіл продукції». І що в цій угоді не передбачено гарантій для територіальних громад на отримання не менш як 10% вартості прибуткових вуглеводнів та страхового покриття потенційних ризиків, пов’язаних з реалізацією цієї угоди.

Нагадаємо відтак, що вчора, 1 жовтня, «Щоденний Львів» повідомляв про заклик сільрад Гумниськ та Новосілок Буського району Львівщини не голосувати за узгодження «сланцевої» угоди доти, поки не буде дотримано їхніх вимог. А 11 вересня «Щоденний Львів» навів висновок експерта Національного екологічного центру України Олена Міскун – «розробка сланцевого газу означатиме забруднення нових територій».

dailylviv.com

До теми

20:58 27 січня 2022 р.

Через втрати мільйонів гривень на Львівщині планують запровадити щоденний облік туристів

Найвищий туристичний збір на Львівщині у Львівській, Трускавецькій, Східницькій, Славській та Судовишнянській територіальних громадах, а Львівська область – третя в Україні за підсумками 2021 року з показником туристичного збору 23 млн.

Рубрика: Економіка

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу