Східниця віддала мільйон гривень на "Здоров'я" дружини селищного голови

11:59 19 лютого 2021 р.

Фото до новини

Східницьке комунальне підприємство «Господарник» віддасть 194 тис. грн дружині сільського голові за прибирання снігу.

Угоду уклали з ТОВ Лікувально-реабілітаційний центр «Здоров’я», засновницею якого є Мар’яна Піляк, місцева готельєрка та дружина голови селищної ради Івана Піляка.

Про це повідомляють Наші гроші. Львів. 

Це вже далеко не перша угода комунального підприємства з фірмою дружини голови селищної ради. До прикладу, два роки тому ЛРЦ «Здоров’я» вже прибирав сніг та ремонтував місцеву каналізацію. А протягом минулого 2020 року підприємство, на замовлення того ж КП «Господарник», ліквідовувало стихійні сміттєзвалища, розчищало стічні канави, займалось благоустроєм набережної тощо.

Загалом підприємство, за даними порталу Prozorro, протягом 2020-2021 року уклало 14 угод на загальну суму 719,5 тис. грн. Всі угоди підприємство укладало з КП «Господарник» Східницької селищної ради або безпосередньо зі Східницькою селищною радою.

Мар’яна Піляк також є власницею місцевого готелю «Тустань», зображення якого є на першій сторінці офіційного сайту Східниці.

Згідно з останньою декларацією селищного голови Івана Піляка підприємиця володіє шістьма земельними ділянками у Східниці, крім того, одна ділянка у неї у спільній власності з чоловіком. А сам Піляк має п’ять земельних ділянок. Ще одна ділянка у селищі належить доньці подружжя, яка також володіє тут житловим будинком. Будинок самої Мар’яни Піляк наразі незавершений.

У Стрию в муках народили переможницю тендеру на харчування пацієнтів пологового будинку

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів