Сім сіл на Львівщині отримали газопровід

12:40 20 грудня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У селі Лавриків у Жовківському районі Львівської області урочисто відкрили підвідний газопровід середнього тиску, який забезпечить природнім газом 450 домогосподарств у семи селах, підпорядкованих Лавриківській сільраді.

Одним із перших газ отримав у домівку мешканець села Лавриків Богдан Сало. Він і його дружина утримують господарство й до цього часу для обігріву помешкання використовували пічне опалення на дровах, а для приготування їжі – газовий балон.

Богдан Сало розповів: «Це довгоочікуваний для нас газ. З газом набагато легше, адже дрова треба привезти, порізати, порубати, скласти, а газ запалив і в хаті тепло». 

У 2018 році фінансування проекту проводили в межах реалізації «Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки». Відтак, збудували 3,6 кілометра газопроводу загальною вартістю 2 286,8 тисячі гривень, із яких 2041,8 тисячі гривень – кошти обласного бюджету, а  245 тисячі гривень – кошти місцевого бюджету.    

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук розповів: «Сьогодні мешканці села, а це 450 домогосподарств, сім сіл, які входять в Лавриківську сільську зону, отримують газ. Вони на це чекали понад 10 років і спільними зусиллями, як обласної так і місцевої влади, ми це зробили. Були виділені кошти, зроблені відповідні роботи і сьогодні ми бачимо результат. Це один з проектів, які цього року реалізовувались в межах обласної програми газифікації населених пунктів».

У межах реалізації програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки реалізували п’ять проектів з будівництва підвідних газопроводів до сіл Лавриків та Бабії у Жовківському районі, Перекалки в Кам'янка-Бузькому районі, Блажів Самбірському районі й Вовче в Турківськму районі. Загальна сума спрямованих на це коштів становить 7,69 млн. гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:04 16 жовтня 2021 р.

У Дрогобичі майже 2 тисячі осель може залишитися без води і каналізації

На 1 жовтня заборгованість населення за послуги водопостачання та водовідведення перед КП “Дрогобичводоканал” становила 16 млн 700 тис. грн. Споживачів, які боргують від 1 тис. грн і більше, налічується 1879.

Рубрика: Економіка

23:07 15 жовтня 2021 р.

СБУ перевірить 23 компанії, які добувають газ і нафту за сумнівними дозволами

Сьогодні Рада національної безпеки і оборони (РНБО) доручила Службі безпеки України (СБУ) перевірити законність отримання дозволів компаній нафтогазової промисловості.

Рубрика: Економіка

22:22 15 жовтня 2021 р.

Громади тонутимуть у багатомільйонних боргах: у Дрогобичі вимушено підвищують тарифи на теплоенергію

Рішенням виконкому Дрогобицької міської ради від 15 жовтня 2021 року затверджено новий тариф на газ для КП «Дрогобичтеплоенерго». У зв’язку з різким зростанням вартості природного газу в Україні, тарифи на теплову енергію вимушено піднімають.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу