Сім сіл на Львівщині отримали газопровід | Новини Львова

Сім сіл на Львівщині отримали газопровід

12:40 20 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: loda.gov.ua

У селі Лавриків у Жовківському районі Львівської області урочисто відкрили підвідний газопровід середнього тиску, який забезпечить природнім газом 450 домогосподарств у семи селах, підпорядкованих Лавриківській сільраді.

Одним із перших газ отримав у домівку мешканець села Лавриків Богдан Сало. Він і його дружина утримують господарство й до цього часу для обігріву помешкання використовували пічне опалення на дровах, а для приготування їжі – газовий балон.

Богдан Сало розповів: «Це довгоочікуваний для нас газ. З газом набагато легше, адже дрова треба привезти, порізати, порубати, скласти, а газ запалив і в хаті тепло». 

У 2018 році фінансування проекту проводили в межах реалізації «Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки». Відтак, збудували 3,6 кілометра газопроводу загальною вартістю 2 286,8 тисячі гривень, із яких 2041,8 тисячі гривень – кошти обласного бюджету, а  245 тисячі гривень – кошти місцевого бюджету.    

Директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук розповів: «Сьогодні мешканці села, а це 450 домогосподарств, сім сіл, які входять в Лавриківську сільську зону, отримують газ. Вони на це чекали понад 10 років і спільними зусиллями, як обласної так і місцевої влади, ми це зробили. Були виділені кошти, зроблені відповідні роботи і сьогодні ми бачимо результат. Це один з проектів, які цього року реалізовувались в межах обласної програми газифікації населених пунктів».

У межах реалізації програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки реалізували п’ять проектів з будівництва підвідних газопроводів до сіл Лавриків та Бабії у Жовківському районі, Перекалки в Кам'янка-Бузькому районі, Блажів Самбірському районі й Вовче в Турківськму районі. Загальна сума спрямованих на це коштів становить 7,69 млн. гривень.

Про це повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

21:12 10 липня 2020 р.

На львівському смітті можна заробляти тричі

Керівники районів Львівської області отримали листи за підписом заступника міського голови з питань безпеки міста Сергія Бабака з пропозицією дати дозвіл створити на їхній території «другі Грибовичі».

Рубрика: Економіка

Останні новини

COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів, - доктор

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

У Карпатах у ніч проти понеділка очікують сильні зливи і вітер

Сьогодні Польща обирає президента у другому турі

Найбільше аварій на Львівщині стається у п'ятницю у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу