Сім підприємств хочуть бути перевізниками у Львові

13:45 17 жовтня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «Укртрансбезпека» затягує конкурс з визначення перевізників на міських маршрутах у Львові».

Про це повідомили в середу, 17 жовтня, в прес-службі Львівської міськради , де також розповіли, що ЛМР «досі не отримала відповідь від київської «Укртрансбезпеки». А «відтак, не може завершити конкурс з визначення перевізників на міських автобусних маршрутах».

Заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктуру ЛМР Андрій Білий запевнив:«На жаль, конкурс з перевезень не можемо провести до кінця, бо київська «Укртрансбезпека» затримує відповідь. Це не дає можливості фіналізувати конкурс і укласти постійні договори, щоб далі вимагати з перевізників ту якість, яку ми хочемо».

А керівник управління транспорту ЛМР Олег Партика розповів: «Після відкриття конвертів з пропозиціями, ми скерували запити у відповідні інстанції. Досі ми не отримали відповіді з київської Укртрансбезпеки, яка має надати інформацію щодо ліцензіатів, матеріальних баз тощо. Ми будемо укладати з перевізниками тимчасові договори, оскільки ще нема відповіді від Інспекції з Києва. Якщо відповідь буде найближчим часом, ми цей конкурс фіналізуємо до моменту укладання тимчасових договорів».

«На на конкурс на визначення автомобільного перевізника на міських автобусних маршрутах загального користування у Львові надійшли сім пропозицій. З поданих пропозицій п’ять – від перевізників зі Львова, а дві – з інших міст. Компанія з Рівного вже подавалась на конкурс у 2017 році, і тоді вони судами заблокували проведення конкурсу. А підприємство з Дніпра подається вперше», – поінформували також у ЛМР.

Олег Партика додав: «На попередній конкурс, який місто проводило 2017 року, підприємство «СВ Лайф» вже подавалось. І потім вони позивались до судів. А Дніпро подається перший раз. Маємо інформацію, що на сайті цієї компанії – «Автоекспрес-Днiпро» – зазначено, що вони займаються перевезенням на території країни-агресора — Росії».

dailylviv.com

До теми

11:16 24 червня 2021 р.

На вулиці Щурата у Львові збудують зашифрований комплекс

Журі обрало переможців Відкритого всеукраїнського архітектурного конкурсу на кращу проєктну пропозицію будівництва житлового комплексу у складі: багатоквартирні житлові будинки з вбудованими комерційними приміщеннями і підземним паркінгом на вул. В. Щурата у Львові.

Рубрика: Економіка

10:00 24 червня 2021 р.

Мер Львова зупинив 11 ухвал про забудову

Міський голова Львова Андрій Садовий зупинив одинадцять ухвал, які депутати прийняли на пленарному засіданні 17 червня.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу