Сільгоспкооперативи Львівщини отримають 23 мільйони гривень

13:20 26 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: agroportal.ua

В облдержадміністрації запевнили: «У 2018 році на фінансову підтримку аграріїв Львівщини з обласного бюджету спрямують 19,6 млн. гривень, що є одним з найбільших обсягів підтримки серед областей України».

Про це повідомила сьогодні, 26 березня, директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз, яка також розповіла: «Передбачено й кошти у районних бюджетах в сумі 3,4 млн. гривень, з них профінансовано 0,3 млн. гривень.Ввели новий напрям підтримки для сільськогосподарських кооперативів, членами якого є  селянські, фермерські господарства, які здійснюють діяльність з вирощування малини, а також збільшили фінансову підтримку у вигляді пільгових кредитів на зворотній основі на реалізацію бізнес-планів в аграрному секторі до 14,9 млн. гривень».

«В основному районні програми спрямовані на підтримку галузі тваринництва (1,4 млн. гривень). Найбільший фінансовий ресурс на підтримку аграріїв виділено у Яворівському (700 тисяч гривень, Жовківському (600 тисяч гривень) та у Пустомитівському (500 тисяч гривень) районах», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів