Потяги Київ-Перемишль тимчасово курсуватимуть лише до Медики й Львова

22:28 30 серпня 2017 р.


Фото: day.kyiv.ua

Зі 16 до 27 жовтня в Польщі відбуватиметься модернізація залізниці.

У прес-центрі «Укрзалізниці» повідомили сьогодні, 30 серпня: «Зі 16 до 27 жовтня 2017 року, в зв’язку з проведенням робіт з модернізації залізничної лінії на території Польщі, рух поїздів на дільниці Перемишль-Хурко не здійснюватиметься. «Укрзалізниця» звертає увагу пасажирів, що в зазначений період швидкісні поїзди Інтерсіті+, які курсують з України до Польщі, обмежуватимуть маршрут прямування до станції Медика (Польща) та до Львова».

«Швидкісний поїзд Інтерсіті+ №706/705 Київ-Львів -Перемишль у період з 16 по 27 жовтня обмежить маршрут курсування до станції Медика (Польща). Для пасажирів, які прямують до Перемишля, на станції Медика польська залізниця забезпечить пересадку пасажирів на автобуси до Перемишля та в зворотному напрямку. Поїзд прибуватиме на станцію Медика об 11:37, а в зворотному напрямку до Києва відправлятиметься зі станції Медика о 16:22. Другий поїзд Інтерсіті+ до Польщі – №716/715 Київ-Перемишль-Київ через Вінницю, Хмельницький і Тернопіль у період з 16 по 27 жовтня курсуватиме діючим розкладом, але з обмеженням маршруту до станції Львів», – поінформували також в «Укрзалізниці».

«Також у зв’язку з проведенням модернізації колії на дільниці Перемишль-Хурко відбудуться зміни в курсуванні вагонів у складі поїзда №51/52 Варшава/Вроцлав-Львів. Так, до початку колійних робіт на дільниці Перемишль-Хурко останній раз вагон Варшава-Львів відправиться з Варшави 14 жовтня, а прибуде до Львова 15 жовтня, зворотно відправлення вагона зі Львова – 15 жовтня, а його прибуття до Варшави – 16 жовтня. Вагон Львів -Вроцлав останній раз відправлятиметься зі Львова 14 жовтня та прибуватиме до Вроцлава 15 жовтня, зворотно відправлення зі Вроцлава –  15 жовтня, а його прибуття до Львова – 16 жовтня», – повідомили також в «Укрзалізниці».

«Після завершення робіт із модернізації колії вперше вагон Варшава-Львів відправиться з Варшави 27 жовтня, а прибуде до Львова 28 жовтня, зворотно зі Львова – 28 жовтня, а його прибуття до Варшави –29 жовтня. Вагон Львів – Вроцлав відправиться зі Львова 27 жовтня, а прибуде до Вроцлава 28 жовтня, зворотно відправлення із Вроцлава 28 жовтня, а прибуття до Львова – 29 жовтня», – поінформували також у прес-центрі «Укрзалізниці».

dailylviv.com

До теми

12:12 19 жовтня 2020 р.

У ПП „Краківець-Корчова“ готуються обговорити збільшення квот на вантажоперевезення між Україною і Польщею

Міністри інфраструктури України та Польщі на початку листопада проведуть переговори із залученням профільних відомств щодо проблем вантажоперевезення та збільшення квот.

Рубрика: Економіка

11:29 19 жовтня 2020 р.

Як у Трускавці розвиватимуть гідромінеральну базу

Сьогодні, 19 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Збереження і розвиток гідромінеральної бази – основа становлення м. Трускавець як курорту міжнародного рівня".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу