«Шувар» у Львові ніхто не закриває, - мер Львова

11:57 16 квітня 2020 р.

Міський голова Львова Андрій Садовий в радіоефір розповів, що згідно з рішенням обласної комісії ТЕБ і НС ринки на території міста мають бути закриті.

Андрій Садовий в ефірі радіо «Львівська хвиля» розповів, що згідно з рішенням обласної комісії ТЕБ і НС ринки на території міста мають бути закриті. Мер Львова закликає всіх із розумінням поставитися до ситуації, коли і державні рішення потрібно виконувати, і є продукти на ринках, які підприємцям необхідно допродати.

«Ми вчора отримали рішення обласної комісії, де є чітка позиція — ринки закрити. Я сьогодні телефонував до головного санітарного лікаря пана Ляшка. Я пояснив, що люди завезли продукцію, її хочуть допродати. Говорять, що у Львові дійсно краща ситуація з ринками, ніж в інших містах України. Але вони ж не можуть прийняти окремі рішення по Львову. Я думаю, що рішення обласної комісії треба виконувати. Тільки як його правильно виконувати? Треба, щоб люди з розумінням до цього поставилися. Тому що це є вертикаль державна. Ми не можемо мати своє окреме рішення.

Вони бачать безлад у багатьох містах на ринках і приймають рішення на рівні держави. У нас у Львові на ринках є порядок. «Шувар» ніхто не закриває. Він буде працювати, тому що він забезпечує продуктами харчування більшість магазинів міста і області. Стосовно інших ринків — необхідно людям якось спокійно вийти з тої ситуації. Поліція повинна з розумінням віднестися. Має бути здорова галицька мудрість", — сказав Андрій Садовий.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.  

Влада Львова очікує на роз’яснення уряду та головного санітарного лікаря щодо роботи ринків. 

З 15 квітня на Львівщині всі ринки повинні припинити роботу. Таке рішення прийняли на позачерговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій.

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький пояснив своє звернення про "комендантську годину" і сказав, чому ЛОДА не оприлюднює інформацію про місця проживання осіб, у яких виявлено коронавірусну хворобу у Львівській області.

До теми

14:08 8 березня 2021 р.

Залізниця розпочинає продаж квитків на спецрейси з та до Закарпаття

Згідно з затвердженим Постановою КМУ #154 регламентом, Укрзалізниця виконає спеціальні рейси для безпечного вивезення тих пасажирів, яким критично важливо виїхати з карантинної зони у Закарпатті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу