Щодруга фірма у Польщі змушена звільнити 20-50% працівників

22:51 27 березня 2020 р.

  • 0

Майже всі підприємці у Польщі вже відчувають негативні наслідки пандемії, а для понад половини фірм вони – дуже серйозні, – йдеться у виданні «Rzeczpospolita»

Про це інформує "Польське радіо".

Унаслідок епідемії коронавірусу у Польщі фірми без підтримки змушені будуть звільняти працівників, кожна друга фірма – навіть 20-50% працівників.

Професор Яцек Менціна, радник правління «Конфедерації Левіатан», у коментарі для газети «Rzeczpospolita» сказав, що «дослідження показують, що ситуація фірм – надзвичайно складна, і від того, наскільки швидко почнуть діяти якісь інструменти допомоги для підприємців, будуть залежати їхні рішення». Інформацію сформовано на основі опитування, яке було проведено 23-25 березня, воно охопило 800 фірм.

Як читаємо далі на шпальтах видання, аж 95% підприємців вже відчувають наслідки пандемії, а для 55% вони – серйозні. Серйозні настільки, що 47% з них оцінило, що на допомогу від держави можуть чекати максимально три тижні, а далі почнуть звільняти працівників. За словами експерта, чим швидше почнуть діяти механізми допомогти, які запланувала держава, тим меншими будуть негативні економічні і суспільні наслідки цієї кризи. Відповідно, ця допомога має охопити якнайбільше фірм і робочих місць. Таким способом, буде легше вийти з цієї складної ситуації.  

Вкрай важка ситуація і очікування на допомогу буде для мікрофірм (до 9 працівників). 63% з них вже оцінює, що знаходяться у дуже складній ситуації і що вони можуть взагалі зникнути з ринку.

Нагадаємо, ЛМР звільнить підприємців від орендної плати, туристичного збору та оплати за рекламу.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

20:34 28 травня 2020 р.

Львівський аеропорт та стадіон "Арена Львів" дофінансують з Києва

28 травня Міністр Кабінету Міністрів України Олег Немчінов провів чергову нараду щодо вирішення проблемних питань, котрі виникли після проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу в Україні ЄВРО-2012.

Рубрика: Економіка

14:04 28 травня 2020 р.

У Львові сміттєзавод будуватиме одна з чотирьох компаній,- мер

Уже незабаром одна з чотирьох компаній, яка стане переможцем тендеру, почне будувати завод у Львові. А наразі відходи зі Львова вивозять та захоронюють на полігонах, з якими мають укладені угоди компанії-перевізники ТПВ.

Рубрика: Економіка

10:37 28 травня 2020 р.

1 червня в Україні вирушать перші 42 поїзди

42 поїзди будуть готові вирушити з 1 червня. Про це повідомив перший заступник міністра інфраструктури України Дмитро Абрамович сьогодні, 28 травня, під час огляду готовності залізничного вокзалу м. Києва та рухомого складу до відновлення пасажирських перевезень.

Рубрика: Економіка

23:25 27 травня 2020 р.

Суд у Львові виправдав підприємця: постановою Кабміну не можна заборонити мирний пікет

27 травня у Галицькому районному суді Львова відбулося судове слухання у справі про адмінпорушення, яке поліція інкримінувала підприємцю Владиславу Орлову за одиночний пікет 1 травня. Нагадаємо, він вимагав відновлення конституційного права на працю. Суд не побачив у діях підприємця складу адміністративного правопорушення, яке порушувало правила карантину.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу