Що робити, якщо влітку потік холодильник?

12:07 29 липня 2018 р.

Як вибрати нову побутову техніку подібного типу, підкажуть наші експерти.

Чи можна обійтися влітку без холодильника? Природно, що ні. Ані погріб, ані ванна з водою не замінять цей простий, але вкрай необхідний пристрій. Врешті-решт, наше здоров'я набагато дорожче. Як же знайти холодильник, щоб не пошкодувати про свій вибір? Розберемо усі нюанси. 

Отож, спершу необхідно визначитися із тим, чи буде він вбудований або такий, що стоїть окремо. Вбудовані моделі допомагають заощадити простір - в цьому випадку устаткування приховують за меблевим фасадом, що відповідає стилю кухонного гарнітуру. Простіший варіант - холодильник, що стоїть окремо.

Після цього слід вибрати компанію-виробника. Взагалі, найчастіше позитивні відгуки лунають про фірми з Європи, які виготовляють побутову техніку довгі роки. Природно, їхнє устаткування коштує дорожче, ніж продукція з азійського ринку, але ціну можна практично вирівняти, якщо вибирати холодильники за допомогою сервісу порівняння цін. Зробити це просто - досить знайти на сайті Е-каталог вподобану модель, і замовити у постачальника. 

Потужність холодильника відіграє велику роль. Вибираючи за цим показником, переконайтеся, що ви використовуватимете всю потужність пристрою, а не лише половину або ще меншу. Адже, за даними фахівців, чим меншу потужність холодильника використовує споживач, тим менший ККД у холодильної установки, а за спожиту енергію доведеться переплачувати.

Важлива деталь при виборі холодильника - це наявність у ньому систем краплинного розморожування і системи ноу фрост. Як правило, краплинне розморожування є в холодильній камері - лід, що утворюється на задній стінці, самостійно розтане і у вигляді крапель потрапляє у випарник. Холодильники такої системи не треба розморожувати власноруч. Система ноу фрост найчастіше встановлюється в морозильних камерах і створює сухий холод, не провокуючи утворення інею або криги.

dailylviv.com

До теми

11:26 21 червня 2021 р.

У Львові жінки і дівчата, які постраждали від домашнього насильства, стали кравчинями

Соціальне ательє частину прибутку спрямовуватиме на заходи благодійного фонду «Батерфлай» з підтримки жінок і дітей, які постраждали від домашнього насильства.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу