Шахтарям Львівщини надійшли кошти на виплату 28% заробітної плати за квітень

19:45 24 червня 2015 р.

  • 0


Фото: Reuters

Головний бухгалтер ДП «Львіввугілля» Тарас Бабій повідомив у середу: «Загалом буде повністю погашено заборгованість по заробітній платі за квітень».

«Станом на 24 червня 2015 року працівникам ДП «Львіввугілля» надійшли кошти на виплату заробітної плати 28% за квітень 2015 року, загалом буде повністю погашено заборгованість по заробітній платі за квітень. Кошти впродовж дня поступлять на особові рахунки. Про це повідомив головний бухгалтер ДП «Львіввугілля» Тарас Бабій – передали в середу на сайті ДП «Львіввугілля».

Як інформував «Щоденний Львів», представники шахтарів, які днями зустрічались з головою обласної державної адміністрації Олегом Синюткою, попередили про готовність перекриття дороги.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:40 21 травня 2020 р.

з 1 червня Україна розпочне перші пасажирські залізничні перевезення у далекому сполученні

Укрзалізниця готова до відновлення пасажирських перевезень. Про це повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій під час інспекційного огляду станції “Київ-Пасажирський” сьогодні, 21 травня.

Рубрика: Економіка

17:11 20 травня 2020 р.

З 22 травня дозволено міські, приміські, внутрішньообласні та міжнародні пасажирські автоперевезення

15 червня – це та дата, коли Україна планує перейти до здійснення внутрішніх та міжнародних авіаперевезень. Вони передбачені на 3-му етапі послаблення карантину.

Рубрика: Економіка

14:33 20 травня 2020 р.

Борги за пільговиків "Укрзалізниці" має віддати держбюджет, - АМУ

19 травня АТ «Укрзалізниця» поширив на своєму сайті публікацію про те, що нібито органи місцевого самоврядування заборгували за пільгове перевезення громадян. Посилаючись на законодавство, автор вказує, що збитки від перевезення пільговиків у приміському сполученні повинні відшкодовуватися за рахунок місцевих бюджетів.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу