Сестри з Криму відкрили у Львові пекарню й кав'ярню

22:14 9 липня 2017 р.

У кав'ярні «Кримська перепічка» подбали навіть про курси англійської мови й невеличку бібліотеку.

Сестри з Криму Світлана Лопатіна та Оксана Новікова відкрили у Львові домашню пекарню та кав'ярню «Кримська перепічка». У бізнес вклали біля мільйона гривень. Гроші були потрібні їм на оренду приміщення, ремонт та обладнання. За прогнозом Оксана Новікової, кав'ярня окупиться за два роки.

Оксана Новікова розповіла: «У Криму мала трохи дотичний бізнес – 15 років займалася доставкою сировини у кондитерські. Коли переїхали у Львів, виникла ідея відкрити пекарню. Мене підтримала сестра, яка хотіла спробувати себе в якості підприємця. Коли знайшли приміщення, вирішили, що зробимо додатково ще й кав'ярню. Адже місця на це вистачало. У результаті  – не прогадали».

Логотип розробляв сестрам дизайнер, який приїхав з Криму. Назву вирішили обирати автентичну, українську.

Оксана Новікова пояснила: «Дуже хотілося мати власний куточок. Це також вплинуло на назву. «Кримська перепічка» – виріб, який робили в Криму. По-суті це ароматний коржик, який роблять з різного тіста. Ми знаходимося у спальному районі. Орієнтуємося не на туристів, а постійних гостей. Вирішили, що будемо повною протилежністю закладам, де можна прийти і попити пива чи горілки. У нас абсолютно сухий закон».

Вироби у пекарні коштують від пяти гривень. Залежно від складності випікання та начинки.

Оксана Новікова розповіла також: «Спочатку випікала вироби сама. До того ніколи в житті цим не займається. Вчилася правильно варити каву, місити тісто, вивчала рецепти, технологію приготування. Зараз простіше, бо маю працівників».

У кав'ярні проводять дитячі та дорослі зустрічі, збираються клуби за інтересами. За чашкою кави збираються також переселенці. В приміщенні є невеличка бібліотека. Відвідувачі безкоштовно беруть книги додому, приносять власні. Щосереди проходять уроки англійської мови. Їх безкоштовно веде американка, яка раніше жила на півострові. Власниці Світлана Лопатіна та Оксана Новікова розраховують на, те що в майбутньому «Кримська перепічка» з'явиться у звільненому Криму.

Про це повідомили сьогодні, 9 липня, у київському інтернет-виданні «Gazeta.ua», де також опублікували фоторепортаж зі Львова..

dailylviv.com

До теми

17:41 29 листопада 2021 р.

Призначення пенсії, оформлення субсидії і не тільки: у «Дії» запускають сім нових соцпослуг

З 29 листопада в "Дії" стали доступними нові послуги. Міністерство цифрової трансформації запустило на порталі державних послуг сім нових соціальних послуг, серед яких: оформлення субсидії, призначення або перераховування пенсії, оформлення довідок про страховий та трудовий стаж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу