СБ планує розширювати свою діяльність на Львівщині

15:15 21 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся в п’ятницю, 21 вересня, з представниками Світового Банку та Міжнародної Фінансової Корпорації в Україні задля узгодження питань двостороннього співробітництва.

Про це повідомили в п’ятницю, 21 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Очільник області ознайомив гостей із динамікою економічного розвитку Львівщини та висловив сподівання на розширення співпраці.

Олег Синютка запевнив: «Для нас надзвичайно важливі ті проекти, які Світовий Банк реалізовує на території Львівської області. Ваша присутність в нашому регіоні – це позитивний сигнал для інвесторів. Той досвід та ті моделі, яким володіє Світовий Банк, мають бути впровадженні на Львівщині. Наша область готова до участі у пілотних проектах в різних сферах. Сподіваюсь, що один із найуспішніших проектів – онкопревенція – триватиме і надалі. Нещодавно ми розпочали інвентаризацію земель, тож у цьому напрямі підтримка Світового Банку особливо важлива».

Під час зустрічі  сторони порушили питання нових проектів важливих для Львівщини у зв’язку із формуванням бюджету Банку на наступний рік. Виконавчий директор, член ради директорів Світового Банку Френк Геемскерк стверджував: «Співпрацю Світового Банку із Львівщиною можна оцінити високим балом, адже Львівська область має світовий потенціал. Ми готові до глибшої співпраці у тих напрямах, які є пріоритетними для вашого регіону. Окрім того, варто відзначити темп ваших реформ, їх динаміка вражає. В цьому контексті можемо говорити про важливість не лише залучення коштів, а й про використання досвіду, що ми набули під час роботи в інших країнах».

dailylviv.com

До теми

18:02 18 квітня 2021 р.

У Львові з 5-ти міст - найнижче завантаження готелів, але найбільший виторг за номер в день

Максимальне завантаження номерного фонду готелів у березні зафіксовано в Харкові - 37%, трохи нижче показник в Одесі - 35%, в Києві і Дніпрі по 34%, у Львові - 30%, повідомили в Hotel Matrix.

Рубрика: Економіка

11:26 18 квітня 2021 р.

Кому локдаун зарахують до трудового стажу

В Україні період отримання допомоги з часткового безробіття та інших видів допомоги під час локдауну буде зараховано до страхового стажу.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу