Санкції ФІФА щодо України поки що припинені тільки на один матч збірної - Г.Суркіс

16:25 3 жовтня 2013 р.

  • 0

ФІФА на своєму офіційному сайті підтвердила, що дія санкцій до України призупинено на період розгляду поданої 3 жовтня апеляції.

Санкції ФІФА до Федерації футболу України за матч Україна - Сан-Марино у Львові призупинено на час розгляду апеляції української сторони, зазначає почесний президент ФФУ, віце-президент УЄФА Григорій Суркіс.

"Санкції не зняті, вони лише припинені на час дії апеляційної процедури", - повідомив він на спільному брифінгу в четвер у Києві з президентом ФФУ Анатолієм Коньковим.

Г.Суркіс зазначив, що поки що припинення рішення дисциплінарного комітету ФІФА торкнеться тільки матчу між збірними України та Польщі 11 жовтня в Харкові.

А.Коньков зачитав лист, отриманий ФФУ з ФІФА 3 жовтня.

У той же час ФІФА на своєму офіційному сайті підтвердила, що дія санкцій до України призупинено на період розгляду поданої 3 жовтня апеляції.

ua.interfax.com.ua/

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу