Сайт для переселенців з тимчасово окупованих територій пропонує житло

13:44 8 липня 2014 р.

Станом на 6 липня 2014 року загальна кількість громадян України, які виїхали з району проведення АТО, складає 33 376 осіб.

За оперативною інформацією Державної служби з надзвичайних ситуацій, станом на 6 липня 2014 року загальна кількість громадян України, які виїхали з району проведення АТО, складає 33 376 осіб. Реальна кількість переміщених осіб є більшою у зв'язку з тим, що значна частина громадян переїхала до родичів і знайомих.

В областях України та Києві при територіальних органах управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в цілодобовому режимі працюють регіональні штаби із питань переміщених осіб. Для звернення громадян, які виїхали з району АТО, визначено єдиний телефонний номер - 101. На сайті mns.gov.ua розміщений перелік контактних номерів телефонів регіональних штабів.

Про це повідомляє РНБО.

Створено також спеціальний сайт для переміщених осіб-переселенців за адресою: http://vpo.gov.ua/, на якому громадяни, які переселяються з тимчасово окупованих територій України, можуть знайти житло. Телефон урядової гарячої лінії на цю тему: 0 800 507 309.

dailylviv.com

До теми

17:38 11 червня 2021 р.

У Львові збудують європейської якості в`язницю за більше, ніж 1 млрд, - міністр

Міністр юстиції України прокоментував питання будівництва нового слідчого ізолятора у Львові. Денис Малюська зазначив, що кошти на таке будівництво будуть скеровуватись із продажів старих в`язниць у західному регіоні.

Рубрика: Економіка

13:52 11 червня 2021 р.

У Львові підприємці з Городоцької остерігаються забудовників території мотозаводу

У Львові тривають обговорення між теперішніми підприємцями і майбутніми забудовниками з території мотозаводу. Це вже третя зустріч щодо змін до детального плану на Городоцькій.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу