Садовий запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії

13:51 27 березня 2020 р.

Сьогодні, 27 березня, під час засідання виконавчого комітету міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що слід провести інвентаризацію усіх запланованих на 2020 рік робіт, щоб зрозуміти, що реальне до виконання, а які проекти слід буде відтермінувати. Водночас мер запропонував оптимізувати кількість працівників та видатки мерії.

Про це інформужє пресслужба ЛМР.

«Треба продумати, що ми цього року будемо робити, а що ні. Цифри будуть складними. Є роботи, які необхідно робити, як магістральні дороги, а є речі, які необхідно відкласти. Грошей не буде. Ми повинні бути дуже уважними.

Ми будемо мати менше доходів, тому вже сьогодні коригуємо свої плани. Об`єкти, які не стратегічні, ми їх не будемо робити. Хоча, якщо брати ремонти доріг, то ту ж вулицю Шевченка ми мусимо робити, а також інші дороги.

Також буде оптимізована чисельність працівників міської ради. Ми будемо зменшувати виплати, бо ці люди, які зараз працюють на віддаленому доступі, які не є присутні в мерії, будуть мати меншу оплату. Ми повинні розуміти, що часто для них це є єдине джерело доходів, але ми ці доходи будемо зменшувати, бо така ситуація в країні", — прокоментував міський голова Львова Андрій Садовий.

Нагадаємо, ЛМР звільнить підприємців від орендної плати, туристичного збору та оплати за рекламу.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу