«Ryanair» призупинив продаж квитків до Львова й Києва

16:50 10 липня 2017 р.


Фото: epravda.com.ua

На офіційному сайті ірландського лоукостера Ryanair зникла можливість придбання квитків у напрямку в та з аеропортів «Бориспіль» і «Львів».

При спробі вибрати квиток на доступні для польотів дати, в рядку календаря відсутні активні гіперпосилання з ціною квитка. Квитки неможливо придбати як в/з «Борисполя», так і в/з аеропорту «Львів». Про це повідомили сьогодні, 10 липня, в інтернет-виданні «Економічна правда», де також нагадали: «10 липня стали відомі вимоги, які висунув «Борисполю» лоукостер «Ryanair», і з приводу яких аеропорт намагається вести переговори. Серед них: безкоштовна аеронавігація, безкоштовні площі для реклами, безкоштовна оренда площ в терміналі, безкоштовна земля для будівництва готелю, єдина ставка аеропортового збору на пасажира на чотири роки в розмірі 7,5 доларів. Також, генеральний директор аеропорту «Бориспіль» розповів, що буде з купленими квитками, якщо договір з лоукостером Ryanair не підпишуть. Згодом, міністр інфраструктури Володимир Омелян припустив, що ірландський лоукостер «Ryanair» оголосить про скасування польотів до України».

dailylviv.com

До теми

20:38 8 грудня 2021 р.

Українським водіям спростили оплату за проїзд дорогами Польщі

З 7 грудня водії з іноземних країн чи ті, які керують транспортом з іноземними номерами, мають змогу заплатити за користування польськими автобанами А1, А2 і А4 за допомогою Autopay.

Рубрика: Економіка

13:04 8 грудня 2021 р.

Четверта частина бюджету Львівщини у 2022 році піде на зарплати, комунальні послуги та енергоносії

Львівська обласна державна адміністрація підготувала та подала на розгляд Львівської обласної ради проект бюджету на 2022 рік та проекти обласних цільових програм на наступний рік.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу