"Рух" побачив шоу на сланцевому газі

11:55 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Депутатам Львівської обласної ради пропонують вирішити енергетичну долю всієї України?

Андрій Корнат, депутат обласної ради від партії "Рух", сказав на сесії, що два дні ми є свідками шоу. Так, ніби тут вирішується доля України, як 23 роки тому.

"Я не розумію, чому я як депутат з обмеженими повноваженнями розглядаю питання загальнодержавної ваги. Учора Віктор Шемчук казав, що від нашого рішення залежить доля країни, євроінтеграції і президентських виборів... Чому така висока відповідальність покладена саме на нас?

Адже вже багато областей проголосували за сланцевий газ. Донеччина, Івано-Франківщина. Ми ж будемо голосувати тільки за погодження. Навіщо перекладають на мене відповідальність за таке доленосне рішення? Ми є в театрі абсурду. Не будемо брати на себе таку відповідальність. Будемо обговорювати це питання на рівні місцевих громад, переконаємо спочатку їх".

Микола Кадикало, представник фракції ВО "Батьківщина", запропонував, щоб внести у сланцеву угоду пункт про те, щоб 10% доходів від його видобутку передавалися місцевим територіальним громадам.

 

Коментарі(0)

До теми

20:47 11 грудня 2019 р.

Власників ресторанів Львова впіймали на виплаті кешем 70% зарплати

Департамент економічного розвитку ЛМР проаналізував інформацію про роботу 50 ресторанів, які впродовж цього року сплатили 13,8 млн. гривень податку до міського бюджету розвитку. Однак, більшість закладів не вказують реальної офіційної заробітної платні своїх робітників, аби не сплачувати ПДФО у належному обсязі, що призводить до значних втрат у бюджеті міста.

Рубрика: Економіка

15:17 11 грудня 2019 р.

Через дії уряду міста Львівщини втратять 147 мільйонів

Кабінет міністрів вніс зміни до розпорядження №500-р від 10 липня 2019 року і змінив розподіл субвенції між місцевими бюджетами на соціально-економічний розвиток, зменшивши її загальний обсяг на 1,7 млрд гривень. Через це міста Львівської області втратять понад 147 мільйонів гривень.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Помста Садового ветеранам АТО

Рубрика: Політика

Всі відео розділу