"Рух" побачив шоу на сланцевому газі | Новини Львова

"Рух" побачив шоу на сланцевому газі

11:55 3 жовтня 2013 р.

  • 0

Депутатам Львівської обласної ради пропонують вирішити енергетичну долю всієї України?

Андрій Корнат, депутат обласної ради від партії "Рух", сказав на сесії, що два дні ми є свідками шоу. Так, ніби тут вирішується доля України, як 23 роки тому.

"Я не розумію, чому я як депутат з обмеженими повноваженнями розглядаю питання загальнодержавної ваги. Учора Віктор Шемчук казав, що від нашого рішення залежить доля країни, євроінтеграції і президентських виборів... Чому така висока відповідальність покладена саме на нас?

Адже вже багато областей проголосували за сланцевий газ. Донеччина, Івано-Франківщина. Ми ж будемо голосувати тільки за погодження. Навіщо перекладають на мене відповідальність за таке доленосне рішення? Ми є в театрі абсурду. Не будемо брати на себе таку відповідальність. Будемо обговорювати це питання на рівні місцевих громад, переконаємо спочатку їх".

Микола Кадикало, представник фракції ВО "Батьківщина", запропонував, щоб внести у сланцеву угоду пункт про те, щоб 10% доходів від його видобутку передавалися місцевим територіальним громадам.

 

Коментарі(0)

До теми

23:06 14 липня 2020 р.

За гроші від грального бізнесу боротимуться з ігровою залежністю

Верховна Рада ухвалила у другому читанні і в цілому законопроєкт про легалізацію грального бізнесу. Платою за ліцензії для казино та гральних залів українська влада планує затулити бюджетні дірки.

Рубрика: Економіка

15:01 14 липня 2020 р.

45% працівників з України готові пройти карантин у Польщі

Відповідно до звіту OTTO Work Force, 39 відостків українців залишили Польщу через втрату роботи, а 36 відсотків, бо не знали, що принесуть наступні дні. Важливо, однак, що 70 відсотків респондентів заявили, що хочуть найближчим часом повернутися до Польщі.

Рубрика: Економіка

11:51 14 липня 2020 р.

Кабмін надав 13 мільйонів на реконструкцію стадіону в Самборі

Кабінет Міністрів України затвердив розподіл субвенції з державного бюджету 2020 року місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 1,68 млрд грн.

Рубрика: Економіка

23:25 13 липня 2020 р.

У Львові призупинили інфраструктурні проєкти. Немає грошей

Місто призупинило реалізацію частини інфраструктурних проєктів, аби мати кошти на виплату зарплати працівникам великих комунальних підприємств, що забезпечують містян цілодобовим водопостачанням, теплом тощо.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ ЮНЕСКО про вандальну забудову на Міцкевича, 9

Рубрика: Культура

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу