Розмиту дощами дорогу на Львівщині відремонтує фірма експоліціянта за 167 млн грн

11:26 30 березня 2021 р.

З початку 2020 року це приватне підприємство отримало 48 держзамовлень на 311 млн грн.

Департамент дорожнього господарства Львівської обласної державної адміністрації підписав договір із ПП «Мегапромбудімпекс» на капітальний ремонт дороги вартістю 167,3 млн грн. 

Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv.

Компанія-підрядник проведе капітальний ремонт 12,1 кілометра дороги місцевого значення Ясениця – Новий Кропивник, що розташована у Дрогобицькому і Турківському районах. Таким чином, середня вартість реконструкції одного кілометра автошляху складе 13,8 млн грн.

Раніше ЛОДА повідомляла, що у 2018 році дорогу розмило під час сильних дощів. У 2020 році тут проводили роботи з берегоукріплення, а їхня ціна склала понад мільйон гривень. Реконструкція цієї дороги була запланована департаментом дорожнього господарства у 2021 році за кошти державного дорожнього фонду.

Конкурентом «Мегапромбудімпекса» була лише одна фірма — ТОВ «Будреммеханізація». Однак її кінцева пропозиція була на 841 тис. грн дорожчою. Очікувана вартість закупівлі була 170 млн грн, отже, на тендері зекономили 1,5%.

Завершать ремонт у 2022 році, а за договірною ціною, компанія отримає 2,57 млн грн прибутку.

ПП «Мегапромбудімпекс» зареєстровано у Львові, а його власником є Олег Білас. Раніше Олег Білас працював старшим оперуповноваженим карного розшуку в аеропорті Залізничного райвідділу міліції. Окрім того, Олег Білас є власником ще двох фірм – ПП «Біолбуд» і фірми із подібною назвою «Мегабудімпекс». Раніше усі компанії Біласа переважно займались ремонтами зупинок громадського транспорту і дворів.

Цікаво, що фірми його дружини Юлії Мальцевої та сестри Наталії Білас імітували конкуренцію на тендерах. Їхні підприємства «Плис» і «Плас» у жовтні 2016 року оштрафував Антимонопольний комітет за узгоджені дії на торгах і заборонив брати участь у відкритих торгах упродовж трьох років. Згодом обидві фірми змінили місце реєстрації і власників. Сам Олег Білас цей інцидент пояснював «поганим законодавством», яке не дозволяє завершити процедуру відкритих торгів, якщо на неї подався один учасник.

З початку 2020 року ПП «Мегапромбудімпекс» отримало 48 держзамовлень на 311 млн грн.

Дорогу Хильчиці – Ясенівці відкриють після ремонту мосту на об'їзній у Золочеві

Реконструкцію Дрогобицької та Стрийської лікарень закінчать у квітні

19 компаніям анульовано ліцензії та спецдозволи на видобуток і користування українськими надрами, - Президент

dailylviv.com

До теми

20:23 25 травня 2022 р.

П'ять професій, які здобули переселенці на Львівщині і знайшли роботу

80 переселенців, що тимчасово проживають у Львові, пройшли безкоштовні навчальні курси із здобуття навичок з п’яти професій. Після курсів вони отримали змогу працевлаштуватись.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу