Робота - у Польщі, пенсія - в Україні | Новини Львова

Робота - у Польщі, пенсія - в Україні

22:53 5 вересня 2013 р.

  • 0

Громадяни України, які на законних підставах працюють в Республіці Польща, відтепер збережуть набуті згідно з польським законодавством права на соціальне забезпечення після завершення трудової діяльності і повернення в Україну.

Верховна Рада України (ВР ) прийняла закон "Про ратифікацію Угоди між Україною і Республікою Польща про соціальне забезпечення". За проект закону проголосували 273 народних депутатів з мінімально необхідних 226. Угоду укладено з метою розвитку взаємного співробітництва у сфері соціального захисту населення та врегулювання питань соціального забезпечення громадян обох держав.

Предметом правового регулювання угоди є загальнообов'язкове державне соціальне страхування, що стосується: хвороби (тимчасової непрацездатності); вагітності та пологів (материнства ) нещасних випадків на виробництві, професійних захворювань і/або смерті з цих причин, безробіття; пенсії за віком, по інвалідності, через втрату годувальника, за вислугу років відповідно до законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування; допомоги на поховання.

Набуття чинності угоди дозволить громадянам України, які на законних підставах працюють у Республіці Польща, зберегти набуті згідно з польським законодавством права на соціальне забезпечення після завершення трудової діяльності та повернення в Україну, сприяти мотивації для законного працевлаштування та повернення українських громадян. Про це повідомив РБК-Україна.

Коментарі(0)

До теми

20:23 2 липня 2020 р.

Автобус №28 в Рудно - збитковий, - мерія

Уже тиждень як відновив свою роботу автобусний маршрут № 28. На маршруті працює три машини. Однак завантаженість автобусів становить лише 25%, відповідно збитки ЛК АТП № 1, яке обслуговує цей маршрут, вже становлять 30 тис грн.

Рубрика: Економіка

19:34 2 липня 2020 р.

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

З 5 липня 2020 року авіакомпанія SkyUp Airlines продовжить виконувати польоти за п’ятьма з оголошених раніше восьми напрямків внутрішньоукраїнської програми. Скасування рейсів торкнеться польотів між Львовом та Харковом, а також із Києва до Львова та Харкова.

Рубрика: Економіка

14:04 2 липня 2020 р.

У львівські суди хотіли занести півтори тисячі одиниць зброї

З січня до липня 2020 року співробітники територіального управління Служби судової охорони у Львівській області попередили пронесення до приміщень суду 1453 заборонених предметів,

Рубрика: Економіка

Останні новини

Автобус №28 в Рудно - збитковий, - мерія

План району "Під Голоском" розрахований на 26 тис мешканців. Обіцяють новий

Український лоукостер скасував рейси зі Львова

На Львівщині виготовляли небезпечні для здоров'я дезинфікатори

Команда Шевченка у Лізі націй УЄФА гратиме у Києві і Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу