Робітничі професії – найзатребуваніші на ринку праці Львівщини

13:30 21 серпня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині – більше 50 закладів професійно-технічної освіти, які готують фахівців у різних сферах.

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів повідомив сьогодні, 21 серпня, у межах обговорення Проекту плану заходів реалізації у 2019-2020 роках стратегії розвитку Львівської області до 2020 року: «Робітничі професії залишаються найзатребуванішими на ринку праці. Професійно-технічна освіта – це надзвичайно важливе питання в контексті освіти. Питання, яке мультиплікується тим, що 72% суб’єктів господарювання, роботодавців заявляють про нестачу кадрів з професійно-технічною освітою».

Роман Филипів зазначив також: «Ринок праці потребує кваліфікованих робітничих кадрів. Сьогодні на Львівщині функціонує більше 50 закладів професійно-технічної освіти, які готують фахівців у різних сферах. У цьому контексті у першу чергу ми повинні говорити про регіональне замовлення».

Про це повідомили у вівторок, 21 серпня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «За словами Романа Филипіва, цього річ зменшили замовлення на підготовку агентів з туризму – з 246 до 100 осіб та обліковців – з 154 до 90. Натомість збільшили замовлення оператор верстатів з програмним керуванням – з 178 до 440 осіб, водіїв – з 545 до 880 осіб, слюсарів – з 904 до 1040 осіб. На 151 одиницю збільшили замовлення електромонтерів та на 600 – кравців».

dailylviv.com

До теми

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

19:02 6 травня 2021 р.

Працівникам райдержадміністрацій, які вивільняються через ліквідацію районів, виплатять ще 6,3 млн грн

Ухвалена постанова Кабінету Міністрів України «Про розподіл частини бюджетних призначень, передбачених у 2021 році за програмою «Забезпечення окремих видатків районних державних адміністрацій, пов’язаних з ліквідацією районів».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу