Рейки для львівських трамваїв закуповуватимуть в Чехії або Польщі, а не в Росії

14:33 3 липня 2014 р.

Для будівництва трамвайних колій на Сихів місто закуповуватиме рейки чеського або польського виробництва. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Також головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» зазначив, що якість рейок чеського виробництва краща.

«Кожна фірма має право давати свої пропозиції. Ми роботи проводимо за кошт Європейського банку. І ми не можемо заборонити комусь подавати пропозиції. Але, коли приймаємо кінцеве рішення, в першу чергу, звертаємо увагу на надійність. У Львові себе добре зарекомендували чеські рейки, польські. Будемо працювати з ними. Дуже хотілось би, щоб ми мали українського виробника. Бо нам треба багато модернізувати рейок у Львові у перспективі. А в Україні є проблема з виробництвом.

Кінцеве рішення буде приймати тендерний комітет. Але це буде вибір між чеськими і польськими виробниками. Інші пропозиції відхиляються. Надійність і якість в першу чергу», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Працюючи у 2011 році по ремонту трамвайних колій, була застосована рейка російського виробництва. Вкінці року ми мали проблеми, бо є перевищення по вмісту сірки і були випадки, коли рейки тріскали. Минулий рік показав, коли ми працювали з чеською рейкою, проблем не виникало», - додав Володимир Ковалів, головний інженер ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, вчора, 2 липня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі на тему "Рейдери Медведчука у Львові" прозвучала інформація про те, що генпідрядник будівництва трамваю на Сихів, турецька фірма "Онур", купуватиме рейки російського виробництва - у Новокузнецьку.

dailylviv.com

До теми

14:05 18 червня 2021 р.

Нафтопровід Броди – Держкордон перенесли

З метою недопущення масштабної техногенно-екологічної катастрофи та виведення з ладу Стрийського водозабору в області реалізували проєкт винесення нафтопроводів «Броди – Держкордон» І-ої та ІІ-ої черг в обхід с. Розгірче на ділянці км 157 – км 165.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу