Рейки для львівських трамваїв закуповуватимуть в Чехії або Польщі, а не в Росії

14:33 3 липня 2014 р.

Для будівництва трамвайних колій на Сихів місто закуповуватиме рейки чеського або польського виробництва. Про це повідомив міський голова Львова Андрій Садовий. Також головний інженер ЛКП «Львівелектротранс» зазначив, що якість рейок чеського виробництва краща.

«Кожна фірма має право давати свої пропозиції. Ми роботи проводимо за кошт Європейського банку. І ми не можемо заборонити комусь подавати пропозиції. Але, коли приймаємо кінцеве рішення, в першу чергу, звертаємо увагу на надійність. У Львові себе добре зарекомендували чеські рейки, польські. Будемо працювати з ними. Дуже хотілось би, щоб ми мали українського виробника. Бо нам треба багато модернізувати рейок у Львові у перспективі. А в Україні є проблема з виробництвом.

Кінцеве рішення буде приймати тендерний комітет. Але це буде вибір між чеськими і польськими виробниками. Інші пропозиції відхиляються. Надійність і якість в першу чергу», - розповів Андрій Садовий, міський голова Львова.

«Працюючи у 2011 році по ремонту трамвайних колій, була застосована рейка російського виробництва. Вкінці року ми мали проблеми, бо є перевищення по вмісту сірки і були випадки, коли рейки тріскали. Минулий рік показав, коли ми працювали з чеською рейкою, проблем не виникало», - додав Володимир Ковалів, головний інженер ЛКП «Львівелектротранс».

Нагадаємо, вчора, 2 липня, на прес-конференції у Львівському прес-клубі на тему "Рейдери Медведчука у Львові" прозвучала інформація про те, що генпідрядник будівництва трамваю на Сихів, турецька фірма "Онур", купуватиме рейки російського виробництва - у Новокузнецьку.

dailylviv.com

До теми

10:43 29 червня 2022 р.

Львів за 5, 6 млн грн купив програму Інспектор для контролю за паркуванням

Львівське комунальне підприємство «Львівавтодор» придбало програмне забезпечення для автоматизованої системи оплати послуг паркування за 5,6 млн грн ТОВ «ЮНІП Україна». Угоду було укладено за переговорною процедурою, оскільки програма є інтелектуальною власністю підприємства.

Рубрика: Економіка

23:35 28 червня 2022 р.

Авто з ЄС дозволили ввозити через всі ПП на Львівщині і продовжили роботу митних постів

Цими днями перед пунктами пропуску на в’їзд в Україну утворилися черги з автомобілів, які ввозять фізичні особи за спрощеною системою оподаткування.

Рубрика: Економіка

13:32 28 червня 2022 р.

Більше половини біженців з України легально працевлаштовані у Польщі

Міністерка сім'ї та соціальної політики Марлена Мальонґ повідомила, що з приблизно 500 тисяч українських біженців працездатного віку понад 260 тисяч працевлаштовані. Більшість із них, а це 92%, становлять жінки.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу