П’ять компаній хочуть будувати у Львові сміттєзавод, – ЛМР | Новини Львова

П’ять компаній хочуть будувати у Львові сміттєзавод, – ЛМР

09:25 6 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Європейський банк реконструкції та розвитку оголосив перелік компаній, яких відібрали для другого етапу тендеру будівництва у Львові сміттєпереробного заводу.

«Відповідну інформацію банк оприлюднив сьогодні на офіційному сайті. У його переліку – п’ять провідних європейських компаній, які збудували аналогічні сміттєпереробні комплекси у Європі. Це компанії з Польщі, Німеччини, Греції, консорціум компаній з Австрії та Туреччини, Нідерландів та Литви», – повідомив директор Львівського комунального підприємства «Зелене місто» Вадим Ноздря.

«Претендентами на будівництво заводу із переробки відходів у Львові стали компанії «Control Process S.A.» (Польща), «Eggersmann Gruppe GMBH» (Німеччина), «Helector S.A.» (Греція), консорціум «MUT» (Австрія), «Dogusan» (Туреччина), консорціум «WTT» (Нідерланди) та «Axis» (Литва). Учасники, які пройшли кваліфікацію, незабаром отримають другу частину тендерної документації. Цей етап відбору компаній складатиметься з двох частин», – поінформували також у ЛМР.

«Перший – технічний тендер. Учасники мають подати свої технічні рішення, щоб комісія, яка буде спеціально створена на базі ЛКП «Зелене місто», перевірила відповідність цієї документації до наших технічних завдань. Потім відбудеться конкурс, який стосуватиметься безпосередньо ціни будівництва заводу у Львові», – розповів директор ЛКП «Зелене місто» Вадим Ноздря.

«1 червня у Києві відбулось підписання договорів щодо виділення 35 млн євро від ЄБРР та Фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P). За ці кошти Львів почне будівництво сміттєпереробного заводу та рекультивацію Грибовицького сміттєзвалища», – повідомили також у ЛМР.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

Останні новини

Нові правила для далекобійників у ЄС: що зміниться для водіїв з України

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу