Приріст експорту на Львівщині – 26%, – ЛОДА

17:00 28 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся в п’ятницю, 28 вересня, з експортерами Львівщини, аби порушити питання та обмінятися думками з приводу підтримки та стимулювання експорту підприємств області.

Про це повідомили в прес-службі Львівської ОДА, де також розповіли: «У межах зустрічі, на якій були присутні керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та керівники державних установ, розглянули питання просування експортного потенціалу Львівської області та діяльність сектору з просування експорту».

Голова Львівської ОДА Олег Синютка зазначив: «Нам важливо, щоб люди працювали в Україні, а для цього потрібно, щоб у них була гідна заробітна плата, яку ви можете платити, коли матимете високі обсяги продаж і високу рентабельність за рахунок експорту. Важливим є питання кадрів, ми маємо 43 виші і 50 професійно-технічних училищ і запроваджуємо дуальну форму освіти, коли студенти можуть і навчатись, і здобувати практичний досвід на підприємствах, з якими училища підписують угоди. Ми повинні навчати тих студентів, щоб вони бути успішними в Україні»

В облдержадміністрації також поінформували: «Очільник Львівщини також наголосив на створенні кооперацій, задля успішного виходу на зовнішні ринки. Натомість директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів запевнив, що за сім місяців 2018 року на Львівщині фіксують зростання промислового виробництва. Це стосується сільського виробництва та інших експортоорієнтованих галузей, таких як машинобудування, харчова та легка промиловість, деревообробка, тощо.

Роман Филипів також уточнив: «За результами семи місяців ми маємо 4% індекс промислового виробництва та на 5,5% зростання сільського господарства. Приріст експорту склав 26%, це кращий показник, аніж у минулому році. Львівщина експортує у 81 країну світу. Маємо 1088 експортерів і 35 тисяч суб’єктів господарювання, які щомісячно звітують по єдиному соціальному внеску, то по суті тисяча це кожне 35 підприємство і ми повинні розуміти, що і кількісні і якісні показники по експорту потрібно збільшувати».

«Роман Филипів також акцентував увагу, що при Львівській ОДА створили Сектор з просування експорту. Серед напрямків роботи – торговельні місії, промоція, спеціалізація по країнах, пошук контрагентів, школа експортера, супровід експортерів», – повідомили також в облдержадміністрації.

Директор департаменту економічної політики Львівської ОДА доповнив: «Cьогодні на супроводі в Львівській ОДА перебуває 51 підприємство. З жовтня розпочинаємо старт Школи експортера і запрошуємо охочих реєструватись на навчання. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичні навики для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон».

«У межах зустрічі зі експортерами також порадили підприємцям звертатись по допомогу у Службу підтримки експорту, а також презентували новостворений сайт «Lviv Region Industry Hub». Веб-портал дасть можливість ще більше в інформативному плані зблизити промислові підприємства в їхній взаємодії між собою і дасть можливість усім подивитися на ті основні інновації, що є в промисловості Львівщини», – поінформували також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

12:32 13 квітня 2021 р.

У Львів поїде поїзд із Запоріжжя

Укрзалізниця у березні-квітні 2021 року внесла низку змін до розкладу руху поїздів далекого сполучення.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу