Придбано 100-тисячний квиток за QR-кодом, – ПриватБанк

12:50 26 червня 2017 р.

Один із найбільш інноваційних сервісів, який був започаткований у Львові «ПриватБанком», це – оплата за проїзд у електротранспорті за QR-кодом.

Про це сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції на тему: «ПриватБанк 2017 – нові програми та можливості для клієнтів», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу західного головного регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк» Юрій Будулич.

- Було багато скептиків, які казали, що це нереально зробити. Але нам вдалося це реалізувати. І на сьогодні вже придбаний стотисячний квиток, - розповідає він.

За словами керівника напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу західного головного регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк», сьогодні в касі «Приватбанку» в облігаціях та в цінних паперах акумульовано 126 млрд. гривень. І це – найбільший показник серед усіх банків. Ці гроші не лежать мертвим капіталом, а вкладаються в різні види кредитування.

Наприклад, допомагають розвиватися малому та середньому бізнесу.

- З лютого цього року ми розпочали програму «КУБ» - країна успішного бізнесу. Її мета – створення мільйона нових робочих місць за 2016-2018 роки. В рамках КУБа створено навчальний проект «ІнКУБатор», де успішні бізнесмени надають допомогу малому і середньому бізнесу, - каже він.

Також був створений «АгроКУБ», в рамках якого вже видано понад 390 кредитів працівникам агроринку на суму понад 70 млн гривень.

- Розуміючи всю специфіку роботи агросектора, а саме – сезонність, ми запропонували оптимальні умови погашення кредиту: перші 6 місяців виплачуються тільки відсотки, наступні 6 місяців – сума боргу з відсотками однаковими частинами, - стверджує Юрій Будулич.

За його даними, найбільше цим кредитом користаються ті аграрії, які вирощують зернові культури, бобові, насіння олійних культур та займаються гуртовою торгівлею зерном та кормами для тварин.

Також популярним серед аграрного сектору є лізинг сільськогосподарської техніки, обладнання та комерційного транспорту.

- Графік погашення є сезонним і складає два рази на рік, - говорить керівник напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу західного головного регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк».

Крім того, аграрії можуть скористатися кредитною лінією «Агросезон» на придбання агрокомпонентів, запчастин, витратних матеріалів, які необхідні для ведення сільського господарства.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

14:01 14 квітня 2021 р.

Названо міста і райони Львівщини, де безробіття зросло в 2-3 рази

У січні-березні цього року статус безробітного в області набули 13,5 тис. осіб, а загалом соціальними послугами центрів зайнятості Львівщини за цей період скористалися понад 41,7 тис. безробітних, що на 18,6 тис. більше, аніж у першому кварталі торік.

Рубрика: Економіка

11:16 14 квітня 2021 р.

Площу Коліївщини у Львові відремонтують за понад 3 млн грн: що зроблять

Один із важливих проєктів, які реалізовувати цього року управління охорони історичного середовища ЛМР, – це капітальний ремонт пл. Коліївщини. За інформацією управління, вже визначено переможця тендеру, з яким мають намір укласти угоду.

Рубрика: Економіка

18:31 13 квітня 2021 р.

Бюджет Львівщини кинув кістку трьом зі семи районів: Яворівському, Дрогобицькому і Золочівському

На 119 об'єктів програми капітального будівництва у Львівській області заплановано надати 217 млн 50 тисяч гривень. Пріоритетними для фінансування для Львівської обласної ради стали Львівський, Самбірський, Стрийський і Червоноградський райони.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу