Придбано 100-тисячний квиток за QR-кодом, – ПриватБанк

12:50 26 червня 2017 р.

Один із найбільш інноваційних сервісів, який був започаткований у Львові «ПриватБанком», це – оплата за проїзд у електротранспорті за QR-кодом.

Про це сьогодні, 26 червня, під час прес-конференції на тему: «ПриватБанк 2017 – нові програми та можливості для клієнтів», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив керівник напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу західного головного регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк» Юрій Будулич.

- Було багато скептиків, які казали, що це нереально зробити. Але нам вдалося це реалізувати. І на сьогодні вже придбаний стотисячний квиток, - розповідає він.

За словами керівника напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу західного головного регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк», сьогодні в касі «Приватбанку» в облігаціях та в цінних паперах акумульовано 126 млрд. гривень. І це – найбільший показник серед усіх банків. Ці гроші не лежать мертвим капіталом, а вкладаються в різні види кредитування.

Наприклад, допомагають розвиватися малому та середньому бізнесу.

- З лютого цього року ми розпочали програму «КУБ» - країна успішного бізнесу. Її мета – створення мільйона нових робочих місць за 2016-2018 роки. В рамках КУБа створено навчальний проект «ІнКУБатор», де успішні бізнесмени надають допомогу малому і середньому бізнесу, - каже він.

Також був створений «АгроКУБ», в рамках якого вже видано понад 390 кредитів працівникам агроринку на суму понад 70 млн гривень.

- Розуміючи всю специфіку роботи агросектора, а саме – сезонність, ми запропонували оптимальні умови погашення кредиту: перші 6 місяців виплачуються тільки відсотки, наступні 6 місяців – сума боргу з відсотками однаковими частинами, - стверджує Юрій Будулич.

За його даними, найбільше цим кредитом користаються ті аграрії, які вирощують зернові культури, бобові, насіння олійних культур та займаються гуртовою торгівлею зерном та кормами для тварин.

Також популярним серед аграрного сектору є лізинг сільськогосподарської техніки, обладнання та комерційного транспорту.

- Графік погашення є сезонним і складає два рази на рік, - говорить керівник напрямку з активно-пасивних операцій клієнтів малого та середнього бізнесу західного головного регіонального управління ПАТ КБ «ПриватБанк».

Крім того, аграрії можуть скористатися кредитною лінією «Агросезон» на придбання агрокомпонентів, запчастин, витратних матеріалів, які необхідні для ведення сільського господарства.Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

21:06 30 вересня 2020 р.

У Львові вимагають офіційної реєстрації Uber, Bolt, Uklon і сплати податків

Це - транспортні компанії, а не мобільні додатки, як вони себе позиціонують. Відтак, компанії мусять пройти процедуру офіційної реєстрації і сплачувати податки до бюджету міста. Однак є підозра, що цих перевізники покривають можновладні особи, через що вони безперешкодно працюють в Україні, і зокрема на Львівщині, із порушенням законодавства.

Рубрика: Економіка

18:58 30 вересня 2020 р.

Ще п’ять років тому пільговики Львова могли їздити у транспорті з електронними квитками. Але мерія не захотіла

Ще 2015 року профспілка автотранспортників звернулася до управління транспорту ЛМР із пропозицією впровадити електронний квиток для пільговиків у транспорті. Але влада сказала: «Ні!».

Рубрика: Економіка

18:46 30 вересня 2020 р.

Львівський лікар пропонує впровадити соціальну картку для громадського транспорту і монорейк

Таким чином ми заберемо готівку під час розрахунків між водієм і пасажиром, встановимо точний облік пасажирів і зможемо скерувати кошти від прибутку на розвиток альтернативних видів транспорту в місті.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Туризм на Львівщині: епідемічний синдром

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу