Прибирає для президентів у палаці графів Потоцьких: найкращий двірник Львова

14:45 7 квітня 2023 р.

Фото до новини

«Найкращим двірником Львова-2023» став Богдан Єсип.

Про це повідомила пресслужба ЛМР, пише Dailylviv.com.

За результатами конкурсу «Найкращий двірник Львова – 2023» переможцем став Богдан Єсип - двірник палацу графів Потоцьких, Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького, Галицький район. Переможець отримає поїздку до одного із закордонних міст-партнерів Львова, туристичний вікенд на двох у Закарпаття та грошову премію у розмірі 10 тис. грн. Цінні подарунки отримають також кращі двірники районів міста, яких своїм голосуванням обрали мешканці.

«Цього року ми вчетверте проводимо цей конкурс. Він проводився за два етапи. У першому етапі мешканці подавали кандидатури, а у другому - було голосування. Переможців обирали у кожному районі і одного переможця у Львові», - розповів Назар Кушнір, головний спеціаліст відділу Гарячої лінії міста.

Загалом містяни запропонували на конкурс 51 учасника. Найбільше голосів отримав Богдан Єсип, який працює двірником з грудня 2010 року. Він прибирає подвір'я та прилеглу територію до Палацу Потоцьких, доглядає газони, квіти та екзотичні рослини. 

«Хочу подякувати всім, хто подав мою кандидатуру і хто проголосував за мене. Я горджуся і люблю свою роботу. Пильную свої обов'язки. Тому всім дякую за оцінку і дякую за подарунки. За кордоном я ще не був. Це буде моя перша поїздка. Подивлюся як там прибирають місто», - розповів Богдан Єсип, переможець конкурсу «Найкращий двірник Львова – 2023».

Богдан Єсип входить у технічну групу обслуговуючого персоналу щодо організації та обслуговування заходів з прийому високопоставлених осіб України та світу у Палаці Потоцьких. Особисто був присутнім під час візитів президентів, які відбувались у приміщеннях палацу.

За результатами конкурсу найкращим двірником Залізничного району стала Горнович Ганна, двірник ЛКП «Сяйво», Личаківського району - Феденьків Марія, двірник ЛКП «Господар», Сихівського району - Березовський Анатолій, двірник ОСББ «Хоткевича-46», Франківського району - Пашко Марія, двірник ЛКП «Магістральне,

Шевченківського району - Нежухівська Леся, двірник ОСББ «ВЕЛИЧКОВСЬКОГО,48».

Усі найкращі двірники районів нагороджені туристичним вікендом у Закарпаття та грошовими нагородами у розмірі 10 тис. грн.

У Львові стартувало голосування за найкращого двірника міста

1616 двірників і 41 мотоблок прибирали вночі тротуари Львова від снігу, - ЛМР

Орест Тимчишин очолив міський департамент житлового господарства та інфраструктури

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів