Проїзд в івано-франківських маршрутних автобусах подорожчав до шести гривень

15:15 15 квітня 2019 р.

  • 0
  • 495


Фото: ukrinform.ua

Заступник начальника управління транспорту та зв’язку Івано-Франківського МВК Андрій Гіглюк повідомив у понеділок, 15 квітня, що вартість проїзду в маршрутних автобусах зросла Івано-Франківську з п’яти до шести гривень.

«15 квітня набирає чинності рішення виконавчого комітету про підняття вартості проїзду у маршрутках до шемти гривень. Такий тариф зберігатиметься від ранку до вечора, без змін», – зазначив Андрій Гіглюк. За його словами, відповідно до цього рішення, пільговий проїзд для пенсіонерів з 10-ї до 16-ї години зберігається.

Водночас, право на безкоштовний проїзд, окрім школярів Івано-Франківська, отримали ще й учні, які навчаються у школах шести сільських рад, що знаходяться біля Івано-Франківська. Андрій Гіглюк зауважив, що підняття вартості проїзду у міських маршрутках відбулося на вимогу перевізників. Вони аргументували своє звернення до влади міста підвищенням мінімальної зарплати і вартістю запчастин, мастил та інших матеріалів, які останнім часом подорожчали.

В Івано-Франківську офіційно – 30 маршрутів. Утім, два з них – №34а та №46 –не працюють через відсутність перевізника. Раніше в Івано-Франківську вартість проїзду в маршрутках складала п’ять гривень, а з 20-ї години – шість гривень за проїзд.

Про це повідомили в агенції «Укрінформ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

16:15 24 червня 2019 р.

П'ять ОТГ на Львівщині отримали понад 50 тисяч гектарів

У червні, в межах розпочатого урядом у лютому 2018 року процесу передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у власність об’єднаних територіальних громад, на Львівщині відбулася передача ділянок сільгосппризначення в комунальну власність п’ятьох об’єднаних територіальних громад.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 576

Останні новини

Національний банк зміцнив гривню на вісім копійок

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Дебати: Ірина Подоляк - Валерій Веремчук (ВО №116)

Рубрика: Політика

Дебати: Андрій Москаленко - Юрій Михальчишин (ВО №115)

Рубрика: Політика

Кандидати в нардепи на Львівщині від "Батьківщини"

Рубрика: Політика

10-ка і мажоритарники від "Сила і честь" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Мирослава Бабінська-Тарас Чолій ( ВО №123)

Рубрика: Політика

Всі відео розділу