Проїзд в івано-франківських маршрутних автобусах подорожчав до шести гривень

15:15 15 квітня 2019 р.

  • 0
  • 399


Фото: ukrinform.ua

Заступник начальника управління транспорту та зв’язку Івано-Франківського МВК Андрій Гіглюк повідомив у понеділок, 15 квітня, що вартість проїзду в маршрутних автобусах зросла Івано-Франківську з п’яти до шести гривень.

«15 квітня набирає чинності рішення виконавчого комітету про підняття вартості проїзду у маршрутках до шемти гривень. Такий тариф зберігатиметься від ранку до вечора, без змін», – зазначив Андрій Гіглюк. За його словами, відповідно до цього рішення, пільговий проїзд для пенсіонерів з 10-ї до 16-ї години зберігається.

Водночас, право на безкоштовний проїзд, окрім школярів Івано-Франківська, отримали ще й учні, які навчаються у школах шести сільських рад, що знаходяться біля Івано-Франківська. Андрій Гіглюк зауважив, що підняття вартості проїзду у міських маршрутках відбулося на вимогу перевізників. Вони аргументували своє звернення до влади міста підвищенням мінімальної зарплати і вартістю запчастин, мастил та інших матеріалів, які останнім часом подорожчали.

В Івано-Франківську офіційно – 30 маршрутів. Утім, два з них – №34а та №46 –не працюють через відсутність перевізника. Раніше в Івано-Франківську вартість проїзду в маршрутках складала п’ять гривень, а з 20-ї години – шість гривень за проїзд.

Про це повідомили в агенції «Укрінформ».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:28 20 квітня 2019 р.

Гривня подешевшала на дві копійки

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 26,8539 гривні за долар (у п’ятницю – 26,8377) та 30,2107 за євро (напередодні – 30,1924).

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 372

09:15 20 квітня 2019 р.

Авіакомпанія «Ellinair» подвоїла рейси зі Львова

У зв’язку зі зростанням популярності Греції серед українських туристів і збільшенням продажів турів на її курорти оператором «Mouzenidis Travel», грецький авіаперевізник холдингу «Mouzenidis Group» наростив обсяг політної програми зі Львова до аеропортів Греції.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 609