Проїзд в електротранспорті Львова подорожчає

20:25 7 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Депутат міськради пояснив, що більшість учасників громадських слухань були працівниками «Львівелектротрансу» й міської ради, котрі голосували так, як їм сказало їхнє керівництво.

У Львівській міськраді повідомили в понеділок: «Сьогодні, 7 серпня, у великій сесійній залі Львівської міської ради відбулися громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд в електротранспорті міста. Більшістю голосів підтримано проект рішення «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському електротранспорті», відповідно до якого запропоновано встановити вартість разового квитка на проїзд у міському електротранспорті у розмірі три гривні; вартість разового квитка на проїзд у міському електротранспорті для учнів і студентів –у розмірі 1,5 гривні.

У міськраді також стверджують: «Рішення також підтримали члени громадської ради при управлінні транспорту ЛМР. Розрахунковий тариф поданий на розгляд економістами ЛКП «Львівелектротранс» та погоджено із галузевими профспілками області, а також він пройшов ретельну перевірку в управлінні транспорту та департаменті житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради».

А заступник директора з економіки ЛКП «Львівелектротранс» Олексій Зварич запевнив: «Одними з основних причин для підвищення вартості проїзду є зміна тарифу на електроенергію для комунальних підприємств міста, яка на сьогодні становить 2,25 за КВт. Крім того, суттєво зростає вартість обслуговування транспортних засобів. Діючий сьогодні тариф – дві гривні, запроваджений ще у червні 2014 року, з урахуванням тарифу на електроенергію 36 коп./КВт, сьогодні ж вартість одного КВт становить 2,25 гривні. Разом з тим сума компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій пасажирів, яку підприємство отримує із міського бюджету, у 2017 році заплановано 50 мільйонів гривень, покриє лише п’яту частину реального пасажиропотоку у пільговому сегменті. Також значно збільшилась частка ремонтно-відновлювального фонду і це безпосередньо пов’язано із зміною вартості комплектуючих матеріалів та оплати праці. Також зросла мінімальна заробітна плата».

Про це повідомили сьогодні, 7 серпня, в прес-службі Львівської міськради.

Натомість депутат ЛМР Ігор Телішевський написав на своїй сторінці в інтернет-мережі «Facebook»: «З 1 вересня у Львові зростуть тарифи на перевезення пасажирів у міському електричному транспорті. Вартість разового квитка становитиме три гривні, а для учнів та студентів – 1,50 гривні. Таке рішення було підтримано «ручною більшістю» на громадських слуханнях у Львівській міській раді. «Ручною», оскільки більшість склали працівники ЛКП «Львівелектротранс» та працівники міської ради, котрі голосували так, як їм скаже керівництво. На слухання не прийшов директор ЛКП Сидорович, якого, за вимогою депутатів, звільнено з ЛКП «АТП-1». Також на слуханнях не було представлено стратегії розвитку підприємства, не говорили про покращення послуг, а лише звучала думка, що нова ціна буде економічно обґрунтована».

dailylviv.com

До теми

12:12 19 жовтня 2020 р.

У ПП „Краківець-Корчова“ готуються обговорити збільшення квот на вантажоперевезення між Україною і Польщею

Міністри інфраструктури України та Польщі на початку листопада проведуть переговори із залученням профільних відомств щодо проблем вантажоперевезення та збільшення квот.

Рубрика: Економіка

11:29 19 жовтня 2020 р.

Як у Трускавці розвиватимуть гідромінеральну базу

Сьогодні, 19 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Збереження і розвиток гідромінеральної бази – основа становлення м. Трускавець як курорту міжнародного рівня".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу