Проїзд в електротранспорті Львова подорожчає

17:45 14 березня 2018 р.

  • 0
  • 870


Фото: lviv1256.com

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Сергій Бабак запевнив: «Ми підготували економічно обґрунтований тариф – це п’ять гривень 51 копійка».

Заступник міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, Сергій Бабак повідомив сьогодні, 14 березня: «Я – прихильник чіткого виконання закону щодо встановлення тарифів. Тобто, рахується економічно обґрунтований тариф. Далі він подається на розгляд Антимонопольного комітету, який перевіряє розрахунок. Якщо Антимонопольний комітет дає якісь зауваження, то проводиться коригування до остаточної цифри, яку він погоджує. Тоді є два варіанти – або затверджувати економічно обґрунтований тариф, який підтвердив Антимонопольний комітет, або затвердити нижчий, і відшкодовувати різницю між економічно обґрунтованим і тим, що буде прийнятий. Це відшкодовування потрібно проводити з міського бюджету. Однак бюджет обмежений і коштів не вистачає на багато речей – потрібно ремонтувати ліфти, дороги, будинки. Тому я прихильник, щоб був економічно обґрунтований тариф. Але це рішення – компетенція виключно виконавчого комітету».

Сергій Бабак також зазначив: Коли є економічно обґрунтований тариф, є більший резерв коштів для придбання нового транспорту, проведення ремонтів і модернізації. Адже «Львівелектротранс» – це не лише трамваї і тролейбуси, це колії, тягові підстанції, контактні мережі та інше».

Заступник міського голови також запевнив: «Ми підготували економічно обґрунтований тариф – це п’ять гривень 51 копійка. Методика розрахунку затверджена постановою Кабінету Міністрів. Це не підвищення, а коригування тарифу, бо у нас зросла мінімальна заробітна плата, зросла вартість електроенергії, запчастин. Тариф вже пройшов громадське обговорення».

Про це повідомили сьогодні, 14 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:15 22 червня 2018 р.

Український і польський міністри запланували сполучити потягом Львів і Люблін

Міністри інфраструктури України й Польщі домовилися про створення робочої групи для розробки оптимального залізничного сполучення між Любліном і Львовом.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 411

10:45 22 червня 2018 р.

На Львівщині розпочали жнива

Аграрії розпочали 21 червня обмолот озимого ячменю в Золочівському, Мостиському, Стрийському й Кам’янка-Бузькому районах.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 600