Проїзд у маршрутці Львова для пасажира буде коштувати сім гривень, – перевізники

12:01 26 квітня 2018 р.

Вартість проїзду у маршрутці Львова для пасажира буде коштувати сім гривень. Але в цю суму не закладено інвестиційні витрати. Тобто за вищу ціну львів’яни будуть і надалі їздити на старих «Еталонах» 2006 року випуску.

Про це сьогодні, 26 квітня, під час прес-конференції на тему: «Перевезення пільговиків. Монетизація у Львівській області. Конкурс на перевезення у Львові», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

За його словами, коли міська влада Львова, підняла тарифи на поїзд в електротранспорті, вона тим самим підтвердила право перевізників підвищити плату за проїзд в маршрутках.

- Ніколи тарифи в автобусах не були меншими чи такими ж, як в електротранспорті. Електротранспорт завжди був дешевшим, - зазначив він.

Але точної дати підвищення тарифу він не назвав.

- Спочатку має відбутися конкурс. До 5 травня цей конкурс має бути оголошений. Після цього буде стояти першим питанням відшкодування за пільгові перевезення, які вже здійснення. І другим – перегляд тарифу, - Іван Велійка попередив, що так само будуть підвищені тарифи на проїзд у приміських та міжміських маршрутах.

За його словами, перевізники розробляють формулу, за якою ціни будуть підвищуватися не на сталу суму чи відсотки одномоментно, а щоразу, коли підвищуватимуть ціни на паливо, наприклад. Але зараз варто очікувати підвищення на 15 відсотків.

Нагадаємо, що востаннє тариф на проїзд у маршрутних таксі у Львові піднімали 18 грудня 2017 року.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

22:44 23 жовтня 2021 р.

В Україні будують нові сховища для боєприпасів за досвідом НАТО (відео)

Для недопущення надзвичайних ситуацій на арсеналах Збройних Сил України керівництво Міністерства оборони України ініціювало низку заходів щодо проведення реконструкцій окремих баз і складів зберігання боєприпасів з будівництвом на них спеціальних сучасних захищених сховищ.

Рубрика: Економіка

15:19 23 жовтня 2021 р.

Шкільні автобуси і меблі, Перший Західний, пасовища: куди ще пішли 206 млн грн бюджетних грошей

Упродовж цього тижня з обласного бюджету профінансували 206 млн грн, з яких 58,2 млн грн спрямували на поточне утримання бюджетних установ обласного підпорядкування.

Рубрика: Економіка

11:11 22 жовтня 2021 р.

У межах Великого будівництва триває реконструкція дитячого садка Жовківської громади

У селі В’язова Жовківської територіальної громади, що на Львівщині, триває реконструкція приміщення дошкільного навчального закладу по вул. Л. Українки, 26. Роботи проводять в межах програми Президента України «Велике будівництво».

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу