Проїзд у маршрутці Львова для пасажира буде коштувати сім гривень, – перевізники

12:01 26 квітня 2018 р.

  • 1
  • 3063


Відео: Львівський прес-клуб

Вартість проїзду у маршрутці Львова для пасажира буде коштувати сім гривень. Але в цю суму не закладено інвестиційні витрати. Тобто за вищу ціну львів’яни будуть і надалі їздити на старих «Еталонах» 2006 року випуску.

Про це сьогодні, 26 квітня, під час прес-конференції на тему: «Перевезення пільговиків. Монетизація у Львівській області. Конкурс на перевезення у Львові», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив голова Асоціації перевізників Львівщини Іван Велійка.

За його словами, коли міська влада Львова, підняла тарифи на поїзд в електротранспорті, вона тим самим підтвердила право перевізників підвищити плату за проїзд в маршрутках.

- Ніколи тарифи в автобусах не були меншими чи такими ж, як в електротранспорті. Електротранспорт завжди був дешевшим, - зазначив він.

Але точної дати підвищення тарифу він не назвав.

- Спочатку має відбутися конкурс. До 5 травня цей конкурс має бути оголошений. Після цього буде стояти першим питанням відшкодування за пільгові перевезення, які вже здійснення. І другим – перегляд тарифу, - Іван Велійка попередив, що так само будуть підвищені тарифи на проїзд у приміських та міжміських маршрутах.

За його словами, перевізники розробляють формулу, за якою ціни будуть підвищуватися не на сталу суму чи відсотки одномоментно, а щоразу, коли підвищуватимуть ціни на паливо, наприклад. Але зараз варто очікувати підвищення на 15 відсотків.

Нагадаємо, що востаннє тариф на проїзд у маршрутних таксі у Львові піднімали 18 грудня 2017 року.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Той що мовчить

01:42 27 квітня 2018 р.

Відповісти

А хто дав ВАМ право анульовувати ЗАКОН УКРАЇНИ щодо надання Державних пільг ВЕТЕРАНАМ ПРАЦІ та ЛЮДЯМ ПОХИЛОГО ВІКУ ?????????????? Хіба цей Закон меншовартніший , ніж Закони про інших категорій Пільговиків ? ХТО ВИ ТАКІ, щоб робити вибіркові рішення ??????? Ви неуки, чи маніпулятори ? Що однаково ! Коли введете електронні квитки ? Коли будете виконувати ЗАКОН УКРАЇНИ ? Коли, нарешті скажете, так скільки коштує машино-година ? ЗАДОВБАЛИ СВОЄЮ БЕЗГРАМОТНІСТЮ !

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

09:00 16 лютого 2019 р.

Гривня подешевшала на сім копійок

Національний банк України зафіксував офіційний курс гривні на рівні 27,25 за долар та 30,68 за євро.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 285

16:48 15 лютого 2019 р.

На Львівщині отримуватимуть за оренду земель більше коштів

За результатами перших цього року земельних торгів, які відбулися у січні й лютому, продано право оренди 11 земельних ділянок сільгосппризначення державної власності загальною площею 135,7 га для ведення товарного сільгоспвиробництва й фермерського господарства.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 411