Протидію сланцевій угоді організували російські спецслужби , - Батенко | Новини Львова

Протидію сланцевій угоді організували російські спецслужби , - Батенко

11:58 3 жовтня 2013 р.

  • 0

66 депутатів Львівської облради проголосували за включення обговорення сланцевої угоди до порядку денного. Голова облради оголосив перерву на сесії на 15 хвилин.

Депутат Львівської обласної ради Тарас Батенко сказав на сесії, що компанію протидії видобутку сланцевого газу у Європі організували російські спепцслужби. Такий висновок зроблено фахівцями у Польщі. За російські гроші, напевно, "Газпрому" насамперед, винайняті-куплені політики, екологи, громадські діячі різного штибу, які енергійно кинулися критикувати способи видобутку сланцевого газу. Інакше "Газпром" втратить монополію на забезпечення газу Європи, а Росія політичні впливи.

"Чому агітки проти сланцевого газу друкує і роздає "Український вибір" Медведчука?"- запитав Батенко.

Батенко висловив припущення, що і на Львівщині є багато осіб, прикуплених "Газпромом".

А депутат від ВО "Свобода" Йосип Ситник поставив запитання: чому українською стороною у проекті видобутку вуглеводнів є не державне підприємство, а приватне, за яким стоїть якась фінансово-олігархічна група, що згодом диктуватиме свої ціни і умови?

66 депутатів проголосували за включення сланцевої угоди до порядку денного. Голова облради оголосив перерву на сесії на 15 хвилин.

Коментарі(0)

До теми

19:41 3 липня 2020 р.

Власникам зруйнованих паводком будівель виплатять по 300 тисяч гривень на сім'ю

А сім’ям, які відселені з житлових будинків, що підлягають капітальному ремонту, держава відшкодує лише 50 тис. гривень. На Львівщині вже підтоплено три райони і одне місто

Рубрика: Економіка

17:14 3 липня 2020 р.

Голову НАБУ звільнили, і він пішов з високо піднятою головою при стабільному курсі долара

Після подання президента Верховна Рада на позачерговому засіданні звільнила Якова Смолія з посади голови Національного банку. За це рішення проголосували 286 депутатів. Увечері 1 липня голова Національного банку подав у відставку, пояснюючи це рішення "систематичним політичним тиском".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу