Протидію сланцевій угоді організували російські спецслужби , - Батенко

11:58 3 жовтня 2013 р.

  • 0

66 депутатів Львівської облради проголосували за включення обговорення сланцевої угоди до порядку денного. Голова облради оголосив перерву на сесії на 15 хвилин.

Депутат Львівської обласної ради Тарас Батенко сказав на сесії, що компанію протидії видобутку сланцевого газу у Європі організували російські спепцслужби. Такий висновок зроблено фахівцями у Польщі. За російські гроші, напевно, "Газпрому" насамперед, винайняті-куплені політики, екологи, громадські діячі різного штибу, які енергійно кинулися критикувати способи видобутку сланцевого газу. Інакше "Газпром" втратить монополію на забезпечення газу Європи, а Росія політичні впливи.

"Чому агітки проти сланцевого газу друкує і роздає "Український вибір" Медведчука?"- запитав Батенко.

Батенко висловив припущення, що і на Львівщині є багато осіб, прикуплених "Газпромом".

А депутат від ВО "Свобода" Йосип Ситник поставив запитання: чому українською стороною у проекті видобутку вуглеводнів є не державне підприємство, а приватне, за яким стоїть якась фінансово-олігархічна група, що згодом диктуватиме свої ціни і умови?

66 депутатів проголосували за включення сланцевої угоди до порядку денного. Голова облради оголосив перерву на сесії на 15 хвилин.

Коментарі(0)

До теми

18:01 13 грудня 2019 р.

На Різдвяному ярмарку у Львові заборонили газові балони

Від сьогодні і до 19 січня у центрі Львова традиційно працюватиме Різдвяний ярмарок. Дерев’яні будиночки, сконструйовані на прикладі ярмарків найбільших європейських столиць. Як і щороку ярмарок буде на проспекті Свободи та на площі Ринок.

Рубрика: Економіка

12:22 13 грудня 2019 р.

Німці пропонують ОТГ Львівщини гроші на енергетичну ефективність

Асоціація міст України запрошує міста і об’єднані територіальні громади взяти участь у конкурсі на отримання грантів для підтримки впровадження заходів з підвищення енергетичної ефективності громадських будівель.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу