Профспілки України і Польщі домовилися почати діалог щодо розблокування кордону

14:50 7 грудня 2023 р.

Фото до новини

Польський Союз підприємців і роботодавців Польщі (ZPP) та Федерація роботодавців України (ФРУ) домовилися про створення діалогового майданчика для досягнення компромісу щодо припинення блокади автомобільних пунктів пропуску на кордоні.

 Про це повідомила пресслужба ФРУ, пише DailyLviv.com.

“Представники найбільших об’єднань роботодавців Польщі та України формують переговорний майданчик, спрямований на прискорення та оптимізацію діалогу, і вироблення взаємоузгоджених рішень. Ці рішення допоможуть урядам обох країн досягти взаємовигідного компромісу та розблокувати пункти пропуску на польсько-українському кордоні”, - ідеться у повідомленні.

Перша закрита зустріч польських та українських підприємців має відбутися у п’ятницю, 8 грудня.

Читайте також: У Варшаві відбувся мітинг на підтримку українських перевізників

За результатами дискусій ZPP і ФРУ розраховують незабаром представити розроблений перелік можливих компромісних рішень щодо розблокування кордону.

Читайте також: Українських водіїв звинуватили у нападі на польських протестувальників

Як повідомляв DailyLviv.com, 6 листопада польські перевізники розпочали блокаду руху вантажівок біля трьох найбільших пунктів пропуску на кордоні з Україною: “Корчова - Краківець”, “Гребенне - Рава-Руська”, “Дорогуськ - Ягодин”.

Серед основних вимог – повернення практики дозволів для українських перевізників, скасованої угодою з Європейським Союзом до 30 червня 2024 року. Протестувальники хочуть, щоб угода була розірвана, а дозвільний режим перетину кордону відновили з 1 січня.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів