Продавець алкоголю у Львові сплатить понад мільйон гривень штрафу, – Держпраці

22:05 13 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: lviv.dsp.gov.ua

В обласному управлінні Держпраці запевнили: «Власника торговельних точок з алкоголем оштрафовано на понад один мільйон гривень».

Про це повідомили в п’ятницю, 13 липня, в прес-службі Головного управління Держпраці у Львівській області, де також розповіли: «Фахівці ГУ Держпраці у Львівській області провели інспекційне відвідування на підприємстві, яке здійснює торгівлю алкогольними напоями. Контрольний захід відбувся у чотирьох магазинах Львова, які належать фізичній особі – підприємцю».

«У цих крамницях інспектори виявили факти допуску п’ятьох працівників до роботи без належного оформлення трудових відносин. Відповідно до статті 265 Кодексу законів про працю України, за одного найманого працівника без належного оформлення трудових відносин передбачено штраф у тридцятикратному розмірі мінімальної заробітної плати. За це порушення підприємство оштрафовано на п’ятсот п’ятдесят вісім тисяч чотириста п’ятдесят гривень», – поінформували також в обласному управлінні Держпраці.

«Окрім цього, інспектори з’ясували, що чотирьом продавцям, які працювали згідно трудового договору, не проводилася індексація заробітної плати у червні-грудні 2017 року. За це порушення підприємство оштрафоване на чотириста сорок шість тисяч сімсот шістдесят гривень», – розповіли також в обласному управлінні Держпраці.

«У межах інспекційного відвідування були виявлені також інші порушення трудового законодавства. За усі порушення підприємству загалом доведеться сплатити штраф понад один мільйон гривень», – повідомили також у прес-службі Головного управління Держпраці у Львівській області.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

 

Останні новини