Президент назвав відкритий на Львівщині завод фантастичним палацом

16:00 30 серпня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Глава держави вважає, що він взяв участь у надзвичайно символічній та урочистій подія.

Президент України Петро Порошенко заявив у середу, 30 серпня, під час урочистого відкритті Бродівського виробничого підрозділу ТзОВ «Електроконтакт Україна»: «Сьогодні у нас відбувається надзвичайно символічна і урочиста подія: французька компанія «Nexans» ухвалила рішення інвестувати в Україну, щоб постачати продукцію, яка тут виробляється, німецькому концерну «BMW», але виробляти будуть українські працівники. Це є прямий результат надзвичайно важливого документа – угоди про асоціацію з Європейським Союзом, яка відкриває для українських виробників у рамках поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі доступ до європейських ринків».

Глава держави також наголосив: «Французька компанія інвестувала лише в обладнання понад 10 мільйонів євро. Але є ще одна важлива характеристика - будували це виробництво українські будівельники, які дають роботу українським працівникам, сплачують податки до українського бюджету, але рівень якості є міжнародним. Це ще одне підтвердження, як змінюється країна».

Президент також зазначив: «Рівно рік тому, 18 серпня, було закладено капсулу на місці будівництва заводу компанії «Nexans» у Бродах, а сьогодні відкривається «фантастичний комплекс, виробничий палац. Зарплата вантажника на заводі становитиме від восьми до 14 тисяч гривень».

Про це повідомили сьогодні, 30 серпня, в агенції Укрінформ.

dailylviv.com

До теми

21:27 19 жовтня 2020 р.

Чия Нафтуся? У Трускавці вимагають повернути свердловини від приватників у комунальну власність (відео)

Постанова Трускавецької міської ради про вирішення цього питання є ще від 9 листопада 2017 року. Проте – на папері. А в реальному житті вона не діє.

Рубрика: Економіка

12:12 19 жовтня 2020 р.

У ПП „Краківець-Корчова“ готуються обговорити збільшення квот на вантажоперевезення між Україною і Польщею

Міністри інфраструктури України та Польщі на початку листопада проведуть переговори із залученням профільних відомств щодо проблем вантажоперевезення та збільшення квот.

Рубрика: Економіка

11:29 19 жовтня 2020 р.

Як у Трускавці розвиватимуть гідромінеральну базу

Сьогодні, 19 жовтня, о 12.00 у Львівському пресклубі - пресконференція на тему: "Збереження і розвиток гідромінеральної бази – основа становлення м. Трускавець як курорту міжнародного рівня".

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу