Прем'єр-міністр пообіцяв, що підвищення ціни на газ не буде

09:45 25 липня 2017 р.

Володимир Гройсман запевнив: «Ми готуємося до зими, накопичуємо необхідні запаси для того, щоб м'яко увійти в опалювальний сезон».

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив напередодні в ефірі телевізійного «5 каналу»: «Економіка України працює стабільно й прогнозовано, і увійде в осінній період цілком спокійно – без росту цін на ресурси, зокрема, на газ. Незважаючи не перерву в роботі парламенту, уряд і всі урядові служби й оперативні штаби працюють. Ми готуємося до зими, накопичуємо необхідні запаси для того, щоб м'яко увійти в опалювальний сезон. Штаб працює, усі на місцях працюють».

Глава уряду також прогнозував: «Ми очікуємо, що в осінь ми зайдемо прогнозовано і нормально. Ми не очікуємо підвищення ціни на газ. Ціни будуть залишатися у природних коливаннях ціни відповідно до інфляційних процесів, у тому числі. Тому якихось різких змін у ціноутворенні не відбудеться».

Говорячи про тарифи, Володимир Гройсман нагадав, що це – парафія незалежної Національної комісії з регулювання ринку електроенергії та  житлово-комунальних послуг, проте об'єктивних причин для зростання вартості послуг теж немає. Про це повідомили сьогодні, 25 липня, на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

16:35 3 грудня 2021 р.

Гефсиманія - Сафо: 6 грудня Західний апеляційний господарський суд вирішить долю 130 м кв

У церкві “Гефсиманія” розкритикували аргументи підприємства “Сафо”, викладені у відзиві на апеляційну скаргу євангелістів щодо використання спірної ділянки землі.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу