Працівники «Львівської вугільної компанії» припинили роботу

12:26 30 грудня 2015 р.


Фото: kvpu.org.ua

Гірники страйкують у зв’язку із заборгованістю зі зарплати, яка складає понад 20 мільйонів гривень, та невизначеністю подальшої долі підприємства.

«Знову припинила роботу ПАТ «Львівська вугільна компанія», – поінформували в Незалежній профспілці гірників України, де також розповіли подробиці:

«Про це телефоном повідомила голова первинного осередку Незалежної профспілки гірників України підприємства Наталія Барна. За її словами, працівники ПАТ припинили роботу у зв’язку із заборгованістю із зарплати, яка складає понад 20 мільйонів гривень, та невизначеністю подальшої долі підприємства. Наталія Барна зазначила також: 

«Наближаються Новорічні і Різдвяні свята, а працівникам ще повністю не виплатили заробленого у червні. За місяць, коли на підприємстві з’явився новий керівник, нам до раніше погашених 40% зарплати за червень спромоглися додати ще 17,5%.

Обіцяв виплатити ще хоча б місячну зарплату, але сьогодні замість нього на підприємстві з’явився новий арбітражний керуючий. Кажуть, що фабрику передають у державну власність, обіцяють до кінця дня видати зарплату за місяць із заборгованої майже за півроку.

Але люди вже нічому не вірять, тому до робот сьогодні приступати відмовилися. Чекатимемо виконання обіцяного до кінця сьогоднішнього дня. А далі радитимемося з людьми й діятимемо відповідно до обставин».

За словами голови профспілки, дізнатися про плани нового керівника та перспективи підприємства не має можливості, бо пан Постоленко, щойно обійнявши посаду, подався до Львова. Принаймні так поінформували профспілковий комітет НПГУ та його очільницю.

Нагадаємо, ухвалою Господарського суду Львівської області від 25 серпня 2015 року за заявою ПАТ «Альфа-Банк» Київ порушено справу про банкрутство ПАТ «Львівська вугільна компанія» та введено процедуру розпорядження майном боржника. Розпорядником майна було призначено Ярослава Шутку. 13 листопада.2015 р.у засіданні цього ж суду задоволено заяви розпорядника майна – арбітражного керуючого Ярослава Шутки про звільнення від виконання повноважень розпорядника майна, а Постоленка щодо призначення його розпорядником майна ПАТ».

Про це повідомили на сайті Незалежної профспілки гірників України.

dailylviv.com

До теми

13:41 28 жовтня 2020 р.

Скасувати оподаткування доходів з депозитів просять банкіри

Банки відчувають нерівні умови з боку держави, яка використовує різні ставки оподаткування доходів фізосіб від вкладень на депозити та облігації внутрішніх державних позик (ОВДП).

Рубрика: Економіка

12:06 28 жовтня 2020 р.

Міжнародні авіалінії України закривають підрозділи у п'яти країнах

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" ("МАУ", Київ) припиняє діяльність структурних підрозділів у Швейцарії, Іспанії, Італії, Німеччині та Австрії у зв'язку зі скороченням штату.

Рубрика: Економіка

22:15 27 жовтня 2020 р.

Українських заробітчан змусять платити податки: кому, скільки і як доведеться віддати

Українські заробітчани щорічно переказують у країну мільярди зароблених за кордоном доларів. Найчастіше з цих сум не сплачують податки, а доходи не декларують.

Рубрика: Економіка

19:24 26 жовтня 2020 р.

Пасічникам Львівщини скерували майже 10 млн грн дотації за бджолосім’ї

Відповідно до «Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції», у 2020 році з державного бюджету передбачено дотацію для пасічників, які утримують понад 10 бджолосімей.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу