Працівники ДП «Львіввугілля» отримали частину зарплати за грудень, – ЛОДА

18:50 29 грудня 2016 р.

У четвер, 29 грудня, на рахунки державного підприємства «Львіввугілля» надійшли кошти за реалізацію товарної вугільної продукції, які дозволять виплатити гірникам ще й 10% заробітної плати за грудень.

Про це повідомили сьогодні, 29 грудня, у Львівській обласної державної адміністрації повідомили сьогодні, 10 грудня, де також запевнили: «Таким чином  шахтарі у новий рік увійдуть з повністю виплаченою зарплатою за жовтень – 20%, 100% – за листопад та 10% – за грудень».

Відтак, директор департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА Михайло Мельник. Наголосив: «Заборгованості по зарплаті шахтарям немає».

Про це повідомили в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також нагадали, що сьогодні, 29 грудня, на рахунки «Львіввугілля» надійшли кошти державної підтримки в сумі 81,6 млн. гривень. Як інформував «ЩЛ», перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський запевнив, що завдяки цим коштам повністю виплатять зарплату за жовтень і листопад.

dailylviv.com

До теми

21:45 22 січня 2021 р.

Нафтогаз України восени спаплюжив репутацію ТОВ Регіональна газова компанія

Акціонерне товариство “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз Україниˮ за рішенням суду спростувало недостовірну інформацію про Товариства з обмеженою відповідальністю “Регіональна газова компаніяˮ, що була поширена у вересні 2020 року.

Рубрика: Економіка

21:36 22 січня 2021 р.

Потяг з найдовшим маршрутом Ужгород – Лисичанськ зупиняється на понад 40 станціях

У 2020 році поїздом № 45/46 Ужгород – Лисичанськ подорожували 461,5 тис. пасажирів. Цей поїзд не лише входить до п’ятірки найпопулярніших поїздів Укрзалізниці та єднає схід і захід України, а й є беззаперечним лідером за протяжністю свого маршруту.

Рубрика: Економіка

21:16 22 січня 2021 р.

На газі збагачується Нафтогаз: собівартість українського газу становить $50 за тисячу кубів – експерт

Собівартість газу українського видобутку, з урахуванням інвестиційної складової становить 50 доларів. Якби в Україні був ринок, про який заявив Нафтогаз, то Укргазввидобування мало би цей газ продати на біржі, а будь-яка комерційна структура його би купувала.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу