Поїзд «Львів-Ходорів» тимчасово не курсуватиме

09:15 16 червня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: 4studio.com.ua

«Львівська залізниця» попередила про тимчасові зміни у розкладі руху приміських поїздів.

Про це повідомили в прес-службі «Львівської залізниці», де також розповіли: «У зв`язку з виконанням колійних ремонтних робіт на перегонах «Ясиня-Рахів», «Косино-Берегово» та «Бориничі-Ходорів», зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цих напрямках. Зокрема, 18-19 червня цього року поїзд №6441 Коломия-Рахів курсуватиме лише до станції «Ворохта», а зворотно – за розкладом поїзда №6442 Рахів-Коломия»

«18-20 червня не курсуватиме поїзд №6064/6065 «Львів-Ходорів-Львів». 18-22 червня поїзд №6577 «Королево-Батьово» курсуватиме до станції «Берегово», а зворотно – за графіком поїзда №6580 «Батьово-Солотвино-1», поїзд №6583 «Солотвино-1-Батьово» курсуватиме зі станції Королево до станції Берегово, а зворотно – за графіком поїзда №6578 «Батьово-Королево», – поінформували також у прес-службі «Львівської залізниці».

«Крім того, 5-20 червня цього року приміські поїзди №6307 та №6302 «Ковель-Червоноград-Ковель» курсуватимуть за графіком», – повідомили також у прес-службі «Львівської залізниці».

dailylviv.com

До теми

23:06 13 серпня 2022 р.

В'їзд у пішохідну зону Львова коштуватиме дорожче, а перебування буде коротшим

Виконавчий комітет ЛМР вніс зміни до Положення про порядок в’їзду транспортних засобів у пішохідну зону центральної частини м. Львова, обмеженої пр. Свободи, пл. Торговою, пл. Данила Галицького, вул. Підвальною, вул. Валовою, пл. А. Міцкевича. Відтак, транспортні засоби категорії «Г» зможуть перебувати у центральній частині міста лише до 09.00 год. Рішення вступає в дію з 1 вересня цього року.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу