Посол ПАР висловив готовність до розширення співпраці зі Львівщиною, – ЛОДА

14:20 28 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 28 вересня, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зустрівся із надзвичайним і повноважним послом Південно-Африканської Республіки в Україні Крістіаном Бассоном.

Про це повідомили сьогодні, 28 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Сторони обговорили співпрацю Львівської області та ПАР у економічній, торговельній та культурній сферах. Ростислав Замлинський ознайомив посла зі здобутками Львівщини у економічній сфері та напрямку залучення інвестицій. Окрім цього перший заступник висловив сподівання на міжнародну підтримку питань пов’язаних з відновленням територіальної цілісності та врегулювання конфлікту на сході України.
Ростислав Замлинський наголосив: «Упродовж останнього часу ми спостерігаємо ріст промислового виробництва, сільського господарства та залучення не лише зовнішніх, але й внутрішніх інвестицій на території Львівщини. Незважаючи на те, що наша країна перебуває в стані військової агресії з боку Російської Федерації, ми спільно з обласною радою забезпечуємо правопорядок, безпеку і впевненість в розвитку. Ми б хотіли заручитись також і вашою підтримкою та розумінням того, що ми спільно відстоюємо цінності всього цивілізованого світу».
В облдержадміністрації також запевнили, що, своєю чергою, надзвичайний і повноважний посол Південно-Африканської Республіки в Україні Крістіан Бассон, висловив готовність до розширення співпраці зі Львівщиною. Крістіан Бассон зазначив: «Попри те, що зовнішньо-торгівельний оборот між нашими країнами на сьогодні не є високим, ми зацікавлені у розширенні співпраці з Україною. Окрім цього, Африка має потенціал, про що свідчить і розвиток виробництва на наших теренах. Це нові стосунки для нас, але ми маємо рухатись спільно задля співпраці».
«За підсумками зустрічі, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський окреслив гостю можливі вектори співпраці у вугільній промисловості, санаторно-курортному напрямку, а також обміну досвідом у економічній та бізнесовій сферах», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:15 1 грудня 2020 р.

Мерія Львова забороняє літнім майданчикам працювати взимку

Управління архітектури та урбаністики Львівської міської ради нагадує, що після 30 листопада суб'єкти підприємництва зобов’язані демонтувати тимчасові споруди. У 2020 році у дозвіл на функціонування та паспорт отримали 320 літніх майданчиків.

Рубрика: Економіка

12:38 1 грудня 2020 р.

Мінімальна допомога з безробіття залишиться без змін, а максимальна збільшиться до 9 080 гривень

З 1 грудня в Україні зростає прожитковий мінімум. Відповідно, збільшаться і виплати, які до нього прив'язані: пенсії, допомога по безробіттю, допомога на дітей та аліменти.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу