Посол ПАР висловив готовність до розширення співпраці зі Львівщиною, – ЛОДА

14:20 28 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

У четвер, 28 вересня, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський зустрівся із надзвичайним і повноважним послом Південно-Африканської Республіки в Україні Крістіаном Бассоном.

Про це повідомили сьогодні, 28 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Сторони обговорили співпрацю Львівської області та ПАР у економічній, торговельній та культурній сферах. Ростислав Замлинський ознайомив посла зі здобутками Львівщини у економічній сфері та напрямку залучення інвестицій. Окрім цього перший заступник висловив сподівання на міжнародну підтримку питань пов’язаних з відновленням територіальної цілісності та врегулювання конфлікту на сході України.
Ростислав Замлинський наголосив: «Упродовж останнього часу ми спостерігаємо ріст промислового виробництва, сільського господарства та залучення не лише зовнішніх, але й внутрішніх інвестицій на території Львівщини. Незважаючи на те, що наша країна перебуває в стані військової агресії з боку Російської Федерації, ми спільно з обласною радою забезпечуємо правопорядок, безпеку і впевненість в розвитку. Ми б хотіли заручитись також і вашою підтримкою та розумінням того, що ми спільно відстоюємо цінності всього цивілізованого світу».
В облдержадміністрації також запевнили, що, своєю чергою, надзвичайний і повноважний посол Південно-Африканської Республіки в Україні Крістіан Бассон, висловив готовність до розширення співпраці зі Львівщиною. Крістіан Бассон зазначив: «Попри те, що зовнішньо-торгівельний оборот між нашими країнами на сьогодні не є високим, ми зацікавлені у розширенні співпраці з Україною. Окрім цього, Африка має потенціал, про що свідчить і розвиток виробництва на наших теренах. Це нові стосунки для нас, але ми маємо рухатись спільно задля співпраці».
«За підсумками зустрічі, перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський окреслив гостю можливі вектори співпраці у вугільній промисловості, санаторно-курортному напрямку, а також обміну досвідом у економічній та бізнесовій сферах», – поінформували також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:04 27 січня 2022 р.

Земельні ділянки, нерухомість, родовища корисних копалин: на Львівщині презентували інтерактивну карту інвестпривабливості

Більше, ніж пів року, фахівці команди департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації спільно з колегами з Львівської обласної ради працювали над створенням платформи, де будь-яка фізична чи юридична особа зможе розмістити та/або знайти найкращі інвестиційні пропозиції.

Рубрика: Економіка

22:38 26 січня 2022 р.

82-річний співзасновник ІТ-компанії ELEKS щодня програмує на С++

Співзасновник компанії ELEKS Олексій Іванович Скрипник має 40-річний досвід у програмуванні. Нині він у свої 82 роки щоденно по кілька годин кодить на С++, а перед тим уранці пішки проходить шість кілометрів. Олексій Іванович розповів нам про програмування на великих машинах у 1970-х і розробку моделі електромережі для атомних субмарин.

Рубрика: Економіка

19:37 26 січня 2022 р.

Завод з виготовлення електромобілів: Садовий озвучив ціль представникам ЄІБ

У Львівській мерії відбулася зустріч міського голови Андрія Садового з представниками Європейського інвестиційного банку. Посадовці міськради презентували низку цікавих ініціатив, які планують втілити в життя у місті, а також обговорили поточну реалізацію підпроєктів Банку.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу