Польська компанія збудує у Львові карго-термінал

13:45 13 вересня 2018 р.

  • 0
  • 786


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся в четвер, 13 вересня, з керівництвом компанії «Waimea Holding SA», аби узгодити будівництво карго-терміналу в межах аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської ОДА. Під час розмови очільник області наголосив на важливості залучення в регіон нових капіталовкладень та розвиток економіки: «Для нас кожна інвестиція – це нові робочі місця. Львівщина динамічно розвивається у різних напрямах, тож співпраця із такою компанією, як «Waimea Holding SA», дозволить Львівщині не лише залучити в економіку нові капіталовкладення, а й розширити діяльність аеропорту».

Керівник компанії «Waimea Holding SA» Анджей Росінскі натомість ознайомив очільника області із діяльністю компанії та наголосив на зацікавленні керівництва розпочати роботу на Львівщині: «У нас доволі широкі інвестиційні плани. Waimea Holding планує розпочати будівництво об'єктів складської та індустріально-офісної нерухомості. Крім того, група в процесі розширення своєї діяльності розпочне будівництво нових вантажних терміналів, які відповідають найвищим світовим стандартам, які будуть запропоновані для оренди потенційним споживачам».

В облдержадміністрації також поінформували: «У межах зустрічі сторони розглянули потенційні земельні ділянки для будівництва терміналу та узгодили шляхи подальшої співпраці у реалізації проекту. «Waimea Group» успішно виконує проекти розвитку по всій Польщі. Компанія працює на ринку комерційної нерухомості як розробник, що спеціалізується на будівництві та оренді сучасних складських, промислових та офісних об’єктів. Упродовж останніх трьох років компанія збудувала 85 000 квадратних метрів об’єктів. Реалізовані проекти – логістичний парк «Північно-Західний» та «Північно-Західний логістичний парк 1» в Щеціні, логістичний парк «Waimea» в Корчові, логістичний парк «Waimea» в Бидгощі, парк логістики «Waimea», в Старгарді , вантажний термінал «Waimea» в Жешуві-Яйскаке».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:10 17 листопада 2018 р.

Аграріям на Львівщині відшкодують 5,5 млн. гривень

У департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулось засідання конкурсної комісії щодо виконання «Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки».

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 387