Польська компанія збудує у Львові карго-термінал

13:45 13 вересня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся в четвер, 13 вересня, з керівництвом компанії «Waimea Holding SA», аби узгодити будівництво карго-терміналу в межах аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської ОДА. Під час розмови очільник області наголосив на важливості залучення в регіон нових капіталовкладень та розвиток економіки: «Для нас кожна інвестиція – це нові робочі місця. Львівщина динамічно розвивається у різних напрямах, тож співпраця із такою компанією, як «Waimea Holding SA», дозволить Львівщині не лише залучити в економіку нові капіталовкладення, а й розширити діяльність аеропорту».

Керівник компанії «Waimea Holding SA» Анджей Росінскі натомість ознайомив очільника області із діяльністю компанії та наголосив на зацікавленні керівництва розпочати роботу на Львівщині: «У нас доволі широкі інвестиційні плани. Waimea Holding планує розпочати будівництво об'єктів складської та індустріально-офісної нерухомості. Крім того, група в процесі розширення своєї діяльності розпочне будівництво нових вантажних терміналів, які відповідають найвищим світовим стандартам, які будуть запропоновані для оренди потенційним споживачам».

В облдержадміністрації також поінформували: «У межах зустрічі сторони розглянули потенційні земельні ділянки для будівництва терміналу та узгодили шляхи подальшої співпраці у реалізації проекту. «Waimea Group» успішно виконує проекти розвитку по всій Польщі. Компанія працює на ринку комерційної нерухомості як розробник, що спеціалізується на будівництві та оренді сучасних складських, промислових та офісних об’єктів. Упродовж останніх трьох років компанія збудувала 85 000 квадратних метрів об’єктів. Реалізовані проекти – логістичний парк «Північно-Західний» та «Північно-Західний логістичний парк 1» в Щеціні, логістичний парк «Waimea» в Корчові, логістичний парк «Waimea» в Бидгощі, парк логістики «Waimea», в Старгарді , вантажний термінал «Waimea» в Жешуві-Яйскаке».

dailylviv.com

До теми

11:15 12 квітня 2021 р.

У мерії повідомили, чому не вимикають опалення у Львові

У Львові триває опалювальний сезон 2020-2021 р. Як розповіла Ірина Маруняк, заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства, наразі тепло вимикати не будуть, оскільки з середи прогнозують похолодання.

Рубрика: Економіка

11:48 11 квітня 2021 р.

Грошові перекази з Польщі в Україну роблять за акційною ціною

До 30 квітня 2021 року грошові перекази, що відправляються в Україну, здійснюються за акційною ціною 10 злотих (тобто 2,20 євро або 73 гривні), незалежно від вартості надісланих коштів, – повідомила Польська пошта (Poczta Polska).

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу