Польська компанія збудує у Львові карго-термінал

13:45 13 вересня 2018 р.

  • 0
  • 1059


Фото: loda.gov.ua

Голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся в четвер, 13 вересня, з керівництвом компанії «Waimea Holding SA», аби узгодити будівництво карго-терміналу в межах аеропорту «Львів» імені Данила Галицького.

Про це повідомили в четвер, 13 вересня, в прес-службі Львівської ОДА. Під час розмови очільник області наголосив на важливості залучення в регіон нових капіталовкладень та розвиток економіки: «Для нас кожна інвестиція – це нові робочі місця. Львівщина динамічно розвивається у різних напрямах, тож співпраця із такою компанією, як «Waimea Holding SA», дозволить Львівщині не лише залучити в економіку нові капіталовкладення, а й розширити діяльність аеропорту».

Керівник компанії «Waimea Holding SA» Анджей Росінскі натомість ознайомив очільника області із діяльністю компанії та наголосив на зацікавленні керівництва розпочати роботу на Львівщині: «У нас доволі широкі інвестиційні плани. Waimea Holding планує розпочати будівництво об'єктів складської та індустріально-офісної нерухомості. Крім того, група в процесі розширення своєї діяльності розпочне будівництво нових вантажних терміналів, які відповідають найвищим світовим стандартам, які будуть запропоновані для оренди потенційним споживачам».

В облдержадміністрації також поінформували: «У межах зустрічі сторони розглянули потенційні земельні ділянки для будівництва терміналу та узгодили шляхи подальшої співпраці у реалізації проекту. «Waimea Group» успішно виконує проекти розвитку по всій Польщі. Компанія працює на ринку комерційної нерухомості як розробник, що спеціалізується на будівництві та оренді сучасних складських, промислових та офісних об’єктів. Упродовж останніх трьох років компанія збудувала 85 000 квадратних метрів об’єктів. Реалізовані проекти – логістичний парк «Північно-Західний» та «Північно-Західний логістичний парк 1» в Щеціні, логістичний парк «Waimea» в Корчові, логістичний парк «Waimea» в Бидгощі, парк логістики «Waimea», в Старгарді , вантажний термінал «Waimea» в Жешуві-Яйскаке».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

13:15 16 липня 2019 р.

Фірма «Hamberger» здійснила на Львівщині аудит лісгоспів

Державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ упродовж досить тривалого періоду співпрацюють із партнерами з Європейського Союзу щодо поставки готової продукції в Європу.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 75

17:48 15 липня 2019 р.

Фрукти подорожчали на Львівщині на 11,7%

У червні 2019 року у Львівській області у порівняно з травнем 2019 року подешевшали на 30,1% яйця, на 12,6% – овочі, на 2,3% – молоко.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 519

15:48 15 липня 2019 р.

На Львівщині намолотили 167,5 тисячі тонн зерна

На Львівщині триває жнивна кампанія – станом на 15 липня, за всіма категоріями господарств аграрії області вже зібрали ранніх зернових на площі 30,1 тисячі га (12%), намолотили 167,5 тисячі тонн зерна, урожайність – 56 центнерів з гектара.

Рубрика: Економіка

  • 0
  • 435