Польща прийняла понад мільйон заробітчан з України, – прем'єр

14:48 2 січня 2018 р.


Фото: maximum.fm

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький запевнив, що його країна прийняла десятки тисяч біженців зі сходу України.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький заявив сьогодні, 2 січня,, що головним завданням уряду Польщі на 2018 рік є гарантування внутрішньої і зовнішньої безпеки держави, а також економічне зростання. Очільник польського уряду також запевнив, що одним із пріоритетів є зміцнення національної безпеки, пов'язаної з географічним положенням і державними кордонами, а також різними ідеями та ініціативами, які висувають Європейський Союз або сусіди Польщі.
Говорячи про проблему іммігрантів у Європі, Моравєцький підтвердив, що позиція уряду Польщі в цьому питанні надалі залишається незмінною. За словами прем'єра, Польща висловлюється проти системи обов'язкового квотування іммігрантів з країн Північної Африки та Близького Сходу, але також допомагає і буде надавати фінансову та іншу допомогу жертвам конфліктів у країнах їх перебування і таборах для біженців.
Матеуш Моравєцький також запевнив, що Польща допомогла знизити напруження на східних кордонах Європейського Союзу і прийняла десятки тисяч біженців зі сходу України, також понад мільйон українських трудових мігрантів.
Про це повідомило сьогодні, 2 січня, «Польське радіо».

dailylviv.com

До теми

17:04 7 травня 2021 р.

У Львові оголосили конкурс на новий СІЗО

У Львові оголошено Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу проектну пропозицію щодо образного вирішення комплексу будинків, будівель та споруд державної установи «Львівська установа виконання покарань №19» на 1000 місць на вул. Збиральній.

Рубрика: Економіка

12:12 7 травня 2021 р.

Верховний Суд засумнівався у законності будівництва ЖК Львівська брама ПАТ Ірокс - компанією Микичаків

Верховний Суд постановив повторно розглянути справу про скасування дозволів на будівництво житлового комплексу «Львівська брама» на вул. Шевченка, 418 у Львові, який будує ПАТ «Ірокс». Законність будівництва ставить під сумнів інспекція ДАБК у Львові.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу