Польща прийняла понад мільйон заробітчан з України, – прем'єр

14:48 2 січня 2018 р.

Фото до новини


Фото: maximum.fm

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький запевнив, що його країна прийняла десятки тисяч біженців зі сходу України.

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравєцький заявив сьогодні, 2 січня,, що головним завданням уряду Польщі на 2018 рік є гарантування внутрішньої і зовнішньої безпеки держави, а також економічне зростання. Очільник польського уряду також запевнив, що одним із пріоритетів є зміцнення національної безпеки, пов'язаної з географічним положенням і державними кордонами, а також різними ідеями та ініціативами, які висувають Європейський Союз або сусіди Польщі.
Говорячи про проблему іммігрантів у Європі, Моравєцький підтвердив, що позиція уряду Польщі в цьому питанні надалі залишається незмінною. За словами прем'єра, Польща висловлюється проти системи обов'язкового квотування іммігрантів з країн Північної Африки та Близького Сходу, але також допомагає і буде надавати фінансову та іншу допомогу жертвам конфліктів у країнах їх перебування і таборах для біженців.
Матеуш Моравєцький також запевнив, що Польща допомогла знизити напруження на східних кордонах Європейського Союзу і прийняла десятки тисяч біженців зі сходу України, також понад мільйон українських трудових мігрантів.
Про це повідомило сьогодні, 2 січня, «Польське радіо».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів