Пластикові водостоки для даху: плюси системи

09:07 15 вересня 2020 р.

Водостічні системи для дахів бувають різних видів, але сьогодні хотілося би поговорити про пластикові моделі. Не дивлячись на те, що вони уже досить давно на ринку, стосовно них залишається багато упереджень.

Водостічні системи для дахів бувають різних видів, але сьогодні хотілося би поговорити про пластикові моделі. Не дивлячись на те, що вони уже досить давно на ринку, стосовно них залишається багато упереджень. Люди, які мало знайомі з подібними конструкціями вважають, що вони занадто крихкі, і можуть розвалитись від мало-мальськи сильного дощу. Але насправді, сучасні пластикові системи багато у чому переважують металеві, які чомусь вважають більш надійними. Звісно, метал має багато своїх переваг але неможна однозначно сказати, що він набагато кращий варіант для виготовлення водостічних систем.

Плюси пластикових конструкцій

Водостічна система є лише частиною складної конструкції даху будинку, тому вона має не тільки виконувати своє завдання, але і вписуватись в загальну картину, не вибиваючись по стилю і конфігурації. Сьогодні на даху в основному використовують всього два різновиди конструкцій для відведення води. Це металеві та пластикові. У кожного із них є своя армія прихильників. Як металеві так і пластикові водостоки виготовляють з різних типів металу та пластику завдяки чому вони здобувають різні властивості.

Якщо розглядати пластик, то його виготовляють декількох різновидів ПВХ:

  • Жорсткого. Системи з жорсткого ПВХ мають відносно високий рівень міцності. Його рекомендують використовувати для покрівель великої площі.
  • З додаванням різноманітних стабілізаторів. Ці системи дещо вразливіші, але більш гнучкі. Підходить для дахів з незначною площею, а також з нестандартною конфігурацією.

Пластикові системи в основному використовуються в приватному секторі. Їх запасу міцності вистачає для того, щоб витримати навантаження, що припадає на стандартний дах. Звісно, металеві також можна використати, але вони дорожчі, тому вважаються нераціональними на приватному будинку. Вони будуть набагато ефективнішими на багатоповерхових конструкціях.

Така популярність пластикових систем може бути пояснена їх очевидними перевагами:

  • пластикові водостоки набагато дешевші, особливо в порівнянні з мідними конструкціями;
  • простий та доступний монтаж завдяки невеликій вазі елементів конструкції (деталі можна окремо зібрати, а потім просто зафіксувати на даху не використовуючи спеціальну техніку);
  • легкість обробки, оскільки розрізати пластикові деталі можна з допомогою будь-яких інструментів, дотримуючись елементарних правил, і полімерному покриттю нічого не буде заважати;
  • пластик відрізняється високою герметичністю навіть в умовах постійних перепадів температури, а всі елементи поєднані між собою спеціальними засувками або гумовими фіксаторами, які ще більше забезпечують високий рівень герметичності.
  • пластик прекрасно себе відчуває під впливом ультрафіолету, агресивних хімічних речовин, а також він стійкий до корозії.

Все це дозволяє пластику служити довше 50 років, що не так уже і сильно відрізняється від металу. До того ж в переліку не згадані декоративні властивості пластику завдяки яким можна замовити систему практично будь-якого кольору. Це дозволяє поєднати їх з кольором фасаду або іншими вадливими елементами. Тому якщо взяти до уваги всі переваги пластикових водостоків, а потім зіставити це все з їхньою ціною, то стає очевидно, що на сьогоднішній день альтернативи їм просто немає.

Головні частини пластикової водостічної системи

Водостік, не важливо, пластиковий він чи ні, складається з безлічі елементів, кожен з яких виконує свою функцію. Але пластикові конструкції все ж мають свої особливості. Головними елементами системи є жолоби, труби, зливи та елементи які все це з'єднують.

  • жолоб збирає воду;
  • водостічні труби забезпечують спрямований злив з жолобів;
  • воронка з'єднує труби та жолоби.

Також потрібно обладнати систему водовідведення, щоб зайва волога не підтоплювала підвал.

До теми

21:31 29 вересня 2020 р.

Бо львів’яни розуміються на каві! Як найпопулярнішій кав’ярні міста вдалося вистояти в часи «мертвого» карантинного сезону

Туристична галузь Львова зазнала колосальних збитків, і тепер ще не один рік буде оговтуватись від удару ковідного 2020-го року. Нині ми спостерігаємо сумну картину, коли навіть відомі ресторани і готелі з іноземними інвестиціями шукають покупців. Все просто: немає туристів – немає прибутку.

Рубрика: Економіка

20:19 29 вересня 2020 р.

У Львові пропонують створити постійну комісію з індустрії гостинності при ЛМР

Наше місто до карантину щороку приймає до двох мільйонів туристів. І власне цю сферу місто визначило пріоритетною у розвитку Львова. Але з початком епідеміх коронавірусу львівський туризм опинився у справжньому колапсі. Зараз він намагається знову стати на ноги. І варто йому допомогти, аби вдруге не наступити на ті самі граблі.

Рубрика: Економіка

13:44 29 вересня 2020 р.

Львівщина без туризму: варіанти виживання (відео)

Сьогодні, 29 вересня, о 14.00 у Львівському пресклубі - засідання на тему: "Львівщина без туристів: за рахунок чого і кого буде виживати туристична інфраструктура?"

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу