Підприємці можуть працювати без печаток (відео)

17:12 13 липня 2017 р.

19 липня має вступити в дію закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними особами – підприємцями». Цей закон вносить низку великих змін до дуже багатьох документів.

Про це сьогодні, 13 липня, під час прямої трансляції до на тему «Бухгалтерсько-податковий калейдоскоп: реалії та перспективи-2017», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомила партнер компанії «Академія професійного бухгалтера» Людмила Шахно.

Зокрема, торкнуться зміни і Господарського кодексу.

– Суб’єкт господарювання може використовуватися у своїй діяльності печатки. Але – використання суб’єктом господарювання печатки не є обов’язковим. Тобто – це є право. А зміна, яка вноситься, це: відбиток печатки не може бути обов’язковим реквізитом будь якого документу. Тобто на будь якому документі, де колись був надпис «мп – місце печатки», печатки може і не бути, - пояснює Господарський  кодекс аудитор.

Проте, як зауважила Людмила Шахно, зміни не дають відповіді на питання тим підприємцям, які мають печатку: чи її використовувати, чи знищити.


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

10:16 27 листопада 2021 р.

Відповідатимуть персонально: назвали установи Львівщини, керівники яких не уклали угоди на газ по 16,8 грн/куб. м

До 1 грудня бюджетні установи повинні укласти угоди на постачання природного газу з новим постачальником ТзОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг», який передбачив ціну природного газу на рівні 16,8 грн/куб. м. ​

Рубрика: Економіка

22:12 26 листопада 2021 р.

Завершили ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів на ділянці в селі Грабово

Ремонт автомобільної дороги Ясенів – Золочів розпочато у 2019 році, найбільш масштабні роботи виконано у 2020-2021 роках, та відремонтовано 19 км цієї дороги.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу