Підприємці Львівщини відновлюють оплату податків

11:33 26 лютого 2014 р.


Фото: kpl.org.ua

Вони також запевняють, що не даватимуть хабарів чиновникам.

Комітет підприємців Львівщини висловлює підтримку новій владі та запевняє, що вони сплачуватимуть податки та не даватимуть хабарів чиновникам для зменшення корупції в Україні. Заяву Комітету підприємців Львівщини з цього приводу опублікувало сьогодні, 26 лютого, інтернет-видання «iPress.ua»:

«Після незаконних дій влади на Майдані Незалежності у Києві, що призвели до масових жертв, 3 лютого 2014 року під час акції «Немає легітимної влади – немає податків!», КПЛ закликав підприємців України призупинити сплату окремих податкових платежів до державного бюджету. Це було зроблено з метою припинення фінансування злочинних угрупувань у формі правоохоронців.

Нашу ініціативу, окрім безпосередньо членів КПЛ, підтримали низка підприємців у Львові та в Україні.

Сьогодні ж, після приходу нової влади, ми закликаємо підприємців України відновити платіжну податкову дисципліну. Окрім того, ми агітуємо до  створення інструментів впливу на владу,  які б стали запобіжниками відновлення злочинної державної системи, що призвела до таких жертв.

КПЛ закликає підприємців України припинити підтримувати банду чиновників хабарами, водночас підприємці Львівщини підтримують нову владу: вони готові відновити оплату податківити інституції, які унеможливлять перетворення нової влади з народного слуги на корупціонера.

Разом з тим, підприємці Львівщини  вимагають у новоспечених владоможців запустити процес дерегуляції місцевого бізнесу – прибрати існуючі бюрократичні перешкоди для ведення підприємницької діяльності.

Натомість, народ України Комітет підприємців Львівщини закликає до негайної тотальної люстрації у державі».

«iPress.ua» також нагадує, що 3 лютого підприємці Львова виступили із бойкотом, у якому закликали не сплачувати податки на  на додану вартість і податок з прибутку. Вони наголошували, що не хочуть утримувати своїм коштом нелегітимну владу України та фінансувати діяльність МВС.

dailylviv.com

До теми

12:08 19 січня 2021 р.

Усі газопостачальні компанії виконуватимуть рішення Кабміну. Навіть РГК Фірташа

Газопостачальні компанії готові виконувати рішення уряду про тимчасове встановлення граничної ціни на газ для побутових споживачів на рівні 6,99 грн за кубометр.

Рубрика: Економіка

11:45 19 січня 2021 р.

НКРЕКП чекає на пропозиції до проекту постанови про зниження тарифів для операторів ГРС від 3,5% до 30%

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), схвалила зниження тарифів на розподіл газу для низки операторів газорозподільних мереж.

Рубрика: Економіка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу